Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy tegyek rá mély benyomást?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyek rá mély benyomást? Hogy hódíthatnám újra meg?

Figyelt kérdés

A barátommal 11 hónapja vagyunk együtt.Eleinte minden nagyon jó volt:)Amikor 8 hónaposak voltunk, lefeküdtem vele(én még szűz voltam).Utána még 2szer feküdtünk le.Azóta eltelt 2 hónap,és nem volt semmi,mert lusta gumit venni.Én nagyon kívánom őt,viszont ő nem nagyon foglalkozik ezzel.Amikor együtt vagyunk csak pettingelünk, nincs szex.Nyár van,mégsem találkozunk sokszor.Tudom,h nem csal meg,mert elég elfoglalt,és mindig tudom,h hol van,biztos nincs senkije. Sokszor mondja,h szexi vagyok,és gyönyörű és ,h szeret.Mikor utoljára találkoztunk elég búvalbélelt volt,és nagyon korán le is lépett haza egy hülye indokkal:(Nem ez volt az első eset:(

Néha megemlíti,h kissé fiús vagyok,és gyerekes,de szerintem nem,csak vidám vagyok,ha velem van.

Lehet túlságosan szeretem?Vegyek vissza?Nem szerelmes már belém?Mit tehetnék,h újra olyan legyen,mint régen?


17/L, Ő 19


2009. aug. 28. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a helyedben nem törném magamat túlságosan. Vagy elmúlt részéről, de hogy enyhült a szerelme az biztos. Én arra se mernék megesküdni, hogy nincs senkije. Eléggé annak a tünetei, mint amikor egy harmadik is van a dologban. Bár aztán lehet, hogy tévedek, mert nem ismerem a barátodat.
2009. aug. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hú hát nehéz helyzet...de ha olyanokat mond h gyönyörű vagy meg szeret akkor nemhiszem h rádunt volna..:D

szerintem 1szer mikor lemegy hozzátok akkor várd vmi szexis fehérneműben készülj neki vmi izgató kis tánccal esetleg sztriptízzel;)(vegyél gumit te h legyen fojtatás ne akadjon el a dolog a pettingnél..)de persze csak annyit csináljatok amit mind a 2-en akartok..:D

kitudja lehet h csak erre vár(az én pasim is ilyen volt és ettől eldobta az agyát:D)

sok sikert:D

2009. aug. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat!Tudod az a baj,h ha megkérdezem tőle,h megcsal-e,akkor azonnal megsértődne,h hogy kérdezhetek ilyet.Amúgy tényleg nem egy kicsapongó típus,de tény,h sok csaj bepróbálkozik nála:(
2009. aug. 28. 19:04
 4/7 A kérdező kommentje:

2.!Köszönöm a válaszod:)Jajj ezzel a tánccal Ő is szokott nyaggatni,h milyen jó lenne:P de azt sem tudom,h h kezdjek hozzá,és kicsit kínosan érezném magam...azt hiszem:)

Ha van vk-nek vm ötlete, írjon lécci:)köszönöm az eddigieket:)

2009. aug. 28. 19:08
 5/7 anonim válasza:
Szerintem ez a srác depressziós. Biztos olyan problémái vannak, amit nem mer, vagy szégyell elmondani. Kérdezd bátran meg szerintem, hogy van valami gond. Ha viszont nincs ebbe most igazam, akkor ülj le vele és beszélgess el vele a kapcsolatotokról! Itt szerintem a sráccal probléma van.
2009. aug. 28. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

anyám szavait idézném: amennyire Nő vagy, ő annyire lesz Férfi.

szóval sztem kérdezd meg miért/miben talál fiúsnak,és változtass rajta!

2009. aug. 28. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Lehet igazatok van:(Beszélni fogok vele.

És már megmutattam a nőies oldalam,és őszintén szólva,szerintem csak a fiú barátai értékelték.:SFura volt,pedig azt hittem,h nagyon tetszeni fog neki.Sőt,én kérdeztem rá,h tetszettem-e neki,és annyit mondott,jah szép voltál. :(

2009. aug. 28. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!