Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm 7 év után elmondta,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bigmek84 kérdése:

A barátnőm 7 év után elmondta, hogy átalakult benne a szerelem szeretetté. Tartottunk 2 hét szünetet de azt mondta nem jön vissza az a régi érzés! Mondta hogy nem egy harmadik fél van a dologban! Történt valakivel hasonló?

Figyelt kérdés

#barátnő #nem szeret már úgy mint rég
2013. jan. 6. 18:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

nem tudom mi ezzel a baj?

mégis mit vár 7év után? persze hogy átalakul a szerelem szeretetté,söt legtöbbször 7év sem kell ehhez

2013. jan. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

a szeretet nem alacsonyabb rendű érzés a szerelemnél


tehát a csajod nagy tévedésben van

2013. jan. 6. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanitt tartok én is a barátommal
2013. jan. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Velem épp ugyanez történt.Csak nem 7 hanem 4 év után.Szerintem ez a kapcsolatok sorsa,csak nem akarnak olyan fiatalon lehorgonyozni a nők...És ja,ki derült,hogy mással akar kavarni a csaj.Mondjuk később már megbánta,de az csak az ő baja.
2013. jan. 6. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
ilyen velünk is volt és azóta is együtt vagyunk, 6 éve :)
2013. jan. 6. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Az a baj vele hogy eddig nem volt nagyon barátnője!Most hirtelen lett egy 5 évvel fiatalabb(barátnőm 28)csaj akivel nagyon jóban lettek,egyfolytában sms,együtt lógnak állandóan.Én azóta érzem azt hogy konkrétan leszar,nem foglalkozik velem úgy mint rég.Én sem vagyok szerelmes csak nem tudom elképzelni az életem nélküle,nekem ő a mindenem!Sőt 2 év után éreztem azt hogy nem vagyok belé szerelmes tehát nem értem.
2013. jan. 6. 19:13
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Az a helyzet, hogy ennyi idősen mindenkivel így van. ÉN 9 éve vagyok együtt a férjemmel, és nagyon szeretem. Nem akarnám elhagyni semmiképp. De ha ő így gondolja, szerintem hagyd a fenébe.
2013. jan. 6. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Amúgy most 7végén szakított velem,hogy ez az állapot egyikünknek sem jó így címszóval.Azt mondta lehet ez kell neki ahhoz hogy észhez térjen és lehet hogy ezzel most nagy hibát követ el...Tényleg nem értem.Megszakad a szívem érte..
2013. jan. 6. 19:23
 9/13 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy rossz, de próbálj továbblépni. Ha ő így érez, akkor jobb ezt hagyni. Inkább most, mint ha már van 2 gyereketek. Aztán bánja még ezt ő a következő pasijával, ha őrá is ráunt, és ráébred, hogy te mennyivel jobb voltál!
2013. jan. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
remélem túléled és azt javaslom ne szomorkodj túlzottan, előtted még az élet és a szerelem, engedd el a fájdalmat :)
2013. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!