Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítottunk, ilyenkor illik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk, ilyenkor illik valamit mondani a szüleinek?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok, most ért véget egy kétéves kapcsolatom.Ez volt az első olyan kapcsolatom, amikor egymáshoz is jártunk, ismertük egymás családját. Az első félév után rendszeresen egymásnál is aludtunk, én heti egyszer aludtam barátoméknál (még mindketten otthon lakunk, családdal). Nagyon jól kijöttem a szüleivel, és sokat is köszönhetek nekik: sok közös programra mentünk, és ilyenkor általában ők állták az én jegyemet is, plusz ha ugye ott voltam náluk, nyilván velük ettem, ilyesmik. Ünnepekre is vettek nekem szép ajándékokat.

Most valahogy furának érezném, hogy innentől kezdve egyszercsak nem hallanak rólam, felőlem semmit, mikor még egy hete is ott aludtam náluk. Szívem szerint beszélnék még velük utoljára, megköszönném amit az elmúlt 2 évben értem tettek, vagy ilyesmi. De a (most már csak volt) barátom szerint felesleges, és nagyon hülyén nézne ki, hogy én odaállítanék, és köszönetet mondanék. Azt mondja, hogy majd ő átadja nekik az üzenetemet.

Nem tudom mit csináljak, volt már valaki ilyen helyzetben?


2013. jan. 12. 16:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez egy elég kínos szituáció, de túl kell tenned magad rajta. Ha a pasidtól békében váltál el, azaz barátok maradtatok, akkor semmi gond, mert a szüleit nem kell nélkülöznöd, nem kell kerülnöd az utcán, ha szeretnél beszélni velük, továbbra is megteheted. Ha viszont összevesztetek, akkor az utcán ha találkozol a szüleivel, szóban elmondod nekik, de akkor nem illik a házukba menni többet. Én ismerek olyan srácot, aki dobta a csaját, de a csaj mai napig eljár a pasi szüleihez beszélgetni, teázni...
2013. jan. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Volt egy hosszú kapcsolatom, ami úgy ért véget, hogy a barátoméknál beszéltük meg a dolgokat. A szülei is tudtak róla, hogy nem nagyon valószínű, hogy sokáig együtt leszünk még. Anyukája nagyon szeretett, a lányaként bánt velem. Amikor indultam haza, mondtam neki, hogy én sajnos nem jövök többet és sajnálom, hogy így alakult, és megöleltük egymást. Rövidebb kapcsolatoknál nem köszöntem el külön.

25N

2013. jan. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!