Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szakítottam tegnap a barátomma...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottam tegnap a barátommal, mert gondolkoznom kellett, egyedüllétre volt szükségem. Rájöttem, hogy szükségem van rá?

Figyelt kérdés
Lassan születésnapja lesz, és addig nem fogom keresni, hanem meglepetést szeretnék. Van egy saját lakása, de még nem lakik ott, arra gondoltam, megszerzem a testvérétől a kulcsot, és felmegyek, főzők neki vacsorát, gyertyákat rakok ki. Ötlet, tudnátok segíteni mi lenne még jó? ajándék?

2013. jan. 3. 17:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Igen,de ha ő már nem szeret akkor csak megdug és nincs tovább



továbbá lehet hogy részegen hazaállít egy másik csaj társaságában

2013. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Furcsa egy csaj vagy te, csak nehogy te lepődj meg amikor nem egyedül tér haza a srác.
2013. jan. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

"megszerzem a testvérétől a kulcsot, "


Kiraknálak a helyében.


Az ne menjen be abba a lakásba ahol élek, akinek nem adok saját kulcsot a saját kezébe az adott lakáshoz-ha érted..

2013. jan. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

1. olyan örülten szerelmes belém, hogy sírva tudott csak elengedni.

2. 1 lakáskulcsa van, ami otthon van, és félévente egyszer van abban a lakásban, mivel általában ki van adva, de elment a bérlő, már 1 hónapja :) KÖSZÖNÖM AZ EDDIGI KEDVES EMBEREKNEK!

2013. jan. 3. 17:19
 5/12 A kérdező kommentje:
valaki segitseeeen
2013. jan. 3. 17:28
 6/12 anonim ***** válasza:
Ilyen ostoba tyúkoktól mentsen meg az ég...
2013. jan. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem rossz ötlet. :)
2013. jan. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) nagyon fog neki örülni, ismerem :) csak ötleteket akartam.. nem azt hogy bántsanak itt mások
2013. jan. 3. 17:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Ennél több, amit leírtál nem is kell szerintem. :)
2013. jan. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor köszönöm, 1 héten belül megvalósul, a tervem :)
2013. jan. 3. 17:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!