Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok, ez teszt? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ez teszt? Vagy mit szeretne?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akivel elég jó viszonyban vagyunk, baráti viszony, de nekem bejön, és akik látnak minket azok szerint én is neki, de szándékosan csinál olyan dolgokat amikről tudja, hogy engem taszítanak, és mikor megkérdezem miért, a válasz annyi, "hogy ne legyek jó pasi".

Szerintetek mi lehet az oka?


2013. jan. 12. 18:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha teszt is, legyen az ő dolga! Ha az és tényleg akar tőled valamit, akkor úgyis lép és minden kiderül. Ha nem, akkor minden meg tovább a régi kerékvágásban.
2013. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem fél tőled, mert érzi a vesztét és már nyakig benne van. kiszállni önerőből nem tud már.
2013. jan. 12. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Velem is volt ilyen .. Nagyon jó barátok voltunk de utána nekem egyre jobban bejött mint pasi.Majd egyszer szóba is jött mind ez ő utalgatott rá ,hogy úgy érzi hogy nekem be jön ..De én nem mondtam meg neki hogy így van-e.Minden barátom látta rajtam hogy én oda vagyok érte , és azt mondták hogy neki is tetszek .. Rá pár napra elkezdett olyanokat csinálni amiről tudta hogy nagyon nem szeretem .. Majd megkérdeztem mi ez , ő azt mondta h nem áll készen kapcsolatra .. Én ezt úgy vettem le hogy :" menj már nekem te nem kellesz nem veszed észre'..

Utána megbeszéltük ezt az egészet és azóta is nagyon jóba vagyunk :)

Én azt mondom ,hogy beszélj vele! Jobb megtenni és megbánni mint nem megtenni és azt bánni meg! Veszíteni valód nincs maximum maradtok barátok :) .. Próbáld meg:)

2013. jan. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem egy srác jó pár év múlva elmondta, hogy azért szólta le a falra festett festményem, mert irigyelt.
2013. jan. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!