Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, nektek mindig van valami nyűgötök? (biztos van kivétel, de eddig nem találkoztam ilyennel) Ha poénkodok, viccesre veszem a figurát, akkor az a bajotok, ha komoly vagyok, akkor pedig az se jó. Akkor mégis mit vártok el első randin?

Figyelt kérdés
2013. jan. 13. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
39%
Lényegtelen mit válaszolnak a nők, mert ők sem tudják mi kell nekik :D. Sajnos ez tényleg így van.
2013. jan. 13. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
66%
Azt várják el, h jól nézz ki. Amiket írtál, az mind csak kifogás.
2013. jan. 13. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Rossz csajoknál próbálkozol.
2013. jan. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt, hogy magadat add, és figyelj rá oda.
2013. jan. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Alexandra0908 ***** válasza:
2013. jan. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem véletlenül született meg ez a szám. :D
2013. jan. 13. 16:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem voltál egy hullámhosszon az eddigiekkel.

Én azt várom egy első randin, hogy érezzem, hogy sok közös van bennünk, tudunk hülyeségekről és komoly dolgokról is beszélgetni, tehát összeillünk. Ez nem is elvárás igazából,csak reménykedés. És nem a másik hibája, ha ez nem sikerül, egyszerűen nem illettek hozzád az eddigi csajok. Akkor jó, ha nem kell eldöntened hogy a komoly vagy a vicces oldalad add, hanem jön magától. És ez nem sablonszöveg, én legalábbis így tapasztaltam eddig :D


19/L

2013. jan. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!