Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Belemennétek új kapcsolatba,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belemennétek új kapcsolatba, hogy nincsenek komoly érzéseitek, de majd talán kialakul a szerelem?

Figyelt kérdés
Vagy, aki már volt ilyen kapcsolatban, megbánta utólag?
2013. jan. 12. 21:22
 1/7 anonim ***** válasza:
megteszed
2013. jan. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
voltam már így és 5 évig voltunk együtt, azóta is barátok vagyunk.
2013. jan. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi már belementünk. Én is meg a barátnőm is jól elvoltunk mindig, persze csak haverként találkoztunk, egyikünk sem akart senkitől semmit eddig, csak úgy megismerkedtünk. Aztán fellángolásból már alakultak a dolgok, a szerelem meg sok minden más. Összejöttünk de nem volt még igazi a szerelem egyikünk részéről sem, aztán szerelmesek lettünk, de hamar szakítottunk, mert a barátnőm mégsem érzett igazán szerelmet irántam, meg neki más srác tetszett igazán:( Bánom a dolgot így utólag hogy idáig elmentünk mert komolyan beleszerettem már lassan 2 hónapja hogy szakítottunk de még mindig fáj hogy már nem vagyunk együtt :(
2013. jan. 12. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Volt ilyen, az egyetlen indokom az volt, hogy "jó ötletnek tűnt". Még mindig tart, sok-sok év múltán is és életem legnagyobb szerelme lett belőle!
2013. jan. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Életem szerelmével így kezdtem :) Semmi féle érzésem nem volt iránta/vele, még az előző barátomba voltam szerelmes, nem is tetszett külsőleg igazán.Aztán teltek-múltak a napok/hetek és egyre jobban érdekelt,tetszett,szerettem. Azóta ő az első igazi szerelmem, annyira össze illünk,és életem legjobb döntése :) Nem kell elsőre érezni, kialakulhat... de ha hónapokig nem alakul ki,akkor ő nem neked való:)
2013. jan. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Igen. Megbántam, hogy nem próbáltam meg. Persze csak ha érzem esélyét, hogy meg is szeretem.


21/N

2013. jan. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csakis akkor ha van valami erős vonzalom köztünk testileg is, lelkileg is. Ha csak barátként kedvelem és nem vonzódok hozzá, akkor nem.
2013. jan. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!