Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok a helyemben?

Figyelt kérdés

Az a helyzet,hogy van egy 24 éves barátom,ilyen ha nagyobb leszek akkor járunk. Eleinte én kezdeményeztem,hogy járjunk mert apakomplexusom van és szerelmes lettem belé.

De elmúlt az apakomplexusom és találtam egy szép srácot.

Én a rocker srácokat szeretem és az a éves pali se rocker se hosszú hajú és még ronda kövér is.

Hogyan kellene szakítani vele,ha az a hosszú hajú fiú járni szeretne velem?

13 éves vagyok,de már benne vagyok abba a korba,hogy szerelmes legyek és járjak fiúval. Ja és a másik,a 24 éves nagyon féltékeny gondolom félt engem,hogy elmegy a "friss pipihusi" :D Ezért nem mernék vele szakítani,ha összejönnénk.. Negatív kommentek,kíméljetek.



2013. jan. 13. 11:18
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
A 24 éves messze lakik a 14 éves hosszú hajú meg ugyan abban az iskolába jár.
2013. jan. 13. 11:20
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
13 évesen 24 éves palival kavarsz?! Ahóz grat..Am egyszerűen dobd ki..sokkal idősebb azt is mondhatod azt csá.:DD
2013. jan. 13. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Kihangsúlyoztam hogy apakomplexusom volt 1.5 évig..
2013. jan. 13. 11:25
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem az pedofil, már nem azért.. Te meg egy hülye liba, hogy felszedsz egy 24 évest aztán dobod, szerzel egy 14 évest..
2013. jan. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben megszakítanám mindkettővel a kapcsolatot, és leülnék babázni. Vannak érett 13 évesek, de TE nem vagy az. 1,5 évig volt apakomplexusod? 11,5 éves korod óta? Jézusom... Tudod, te egyáltalán mi az?:D Egy 11 évvel idősebb pasi iránti vonzalom NEM apakomplexus. Korod szerint már akár lehetnél is szerelmes, de agyilag még nagyon nem tartasz ott. Úgysem fogod megfogadni a tanácsom, de szerintem még függeszd fel a pasizást egy ideig.
2013. jan. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Mit nem lehet ezen érteni?

Igen,apakomplexusom volt mert apu kiment Németbe és az 50 éves tanáromba meg egy abba a 24 éves paliba voltam szerelmes..

De megtetszett egy korombeli fiú. És nem vagyok liba,mert az osztálytársaim már csókolóznak meg pasiznak. És nem azért mert legyek olyan. Eddig mindenkinek piros pipa ment (1-3)

2013. jan. 13. 11:38
 7/16 A kérdező kommentje:
kéz*
2013. jan. 13. 11:39
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretnélek bírálni, mert tudom milyen az apakomplexus (nekem is az van), de a szerelem nem CSAK a külsőségekről szól.

Én a helyedben elmondanám az idősebb férfinek, hogy csak egy pillanatnyi fellángolás volt a részemről, és nem akarsz többé semmit tőle. Ha nem hagy békén, próbáld meg megszakítani a lehető összes kapcsolatot vele.

2013. jan. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Sokkal jobban hozzád való a 14 éves srác. :)
2013. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem szekálódásból, de én a helyedben visszavennék a tempóból, és átgondolnám az életem! 13 évesen egy 24 évessel?! :O Apakomplexus ide vagy oda, ez eléggé hajmeresztő!

20/f

2013. jan. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!