Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire normális, hogy ezért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy ezért nem szeretnék összejönni valakivel?

Figyelt kérdés
Ő még túl fiatal és sok lányt meg kell még dugni. Nagy a táv és ha találna valakit közelebb akkor akadályoznám a boldogságát.
2013. jan. 14. 00:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Kifogást könnyű találni.
2013. jan. 14. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem normális
2013. jan. 14. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Végülis van benne valami...Fiatalon az embernek ki kell élnie magát,mert később úgyis előfog jönni az a probléma hogy még mással is akarja csinálni kíváncsiságból,még a gyönyörű nőket vagy helyes pasikat is megcsalják
2013. jan. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Félsz az intimitástól?
2013. jan. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kérdező és a 01:05ös állítása is egy az egyben egy nagy baromság!
2013. jan. 14. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Már hogy lenne baromság?Ennyire nincs élettapasztalatod?
2013. jan. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

Hogy ne lenne! De látom ti a média világában éltek, és csak szajkózzátok amit ott hallotok!



Nincs ilyen hogy ki kell élnie magát valakinek! Ez csak egy marketing szöveg, reklám fogás, szimpla agymosás amit nem vesznek észre az átlagos emberek!

2013. jan. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nem nézek tv-t tehát nem tudom milyen médiahatásról beszélsz. Egyszerűen teljesen logikus az, hogy ha együtt vagyunk valakivel akkor azzal elvesszük a lehetőségét, hogy mással boldog legyen. Sok mindenkit meg kell ismerni, meg kell próbálni milyen lenne velük és utána lehet dönteni ha már van viszonyítás.
2013. jan. 15. 04:29
 9/11 anonim ***** válasza:

#7


Pont hogy én nem vagyok a média befolyása alatt,egyszerűen ezt látom a valós életben is.Akkor szerinted jobb az hogy az ember megcsalja a társát egy kapcsolatban?Inkább élje ki magát először és utánna legyen hűséges egy komoly kapcsolatban,nem azt mondom hogy menjen végig rajta az egész város és majd csak utánna kötelezze el magát

2013. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Én meg azt mondom hogy a jelenben kell élni és nem a jövőben, meg a múltban.


Ha a jeleben boldog vagyok az aktuális párommal, akkor nem azon töröm a fejemet hogy 10 év múlva elhagyom e, mert épp megtetszik valami más, hanem azon forog az agyam hogy hogyan tudnám még jobban élvezni a jelenlegi boldogságot!


Ez hogy ki kell élnie magát az embernek baromság! Nekem se kellett kiélni. Én már 17 éves korom óta hosszútávú kapcsolatra törekszem, és nem kiélésre meg arra hogy mindenkit megdugjak! Ez nem dicsőség, se mérce!

2013. jan. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!