Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyikből lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyikből lehet életre szóló szerelem a szerelem első látásra vagy a lassan kialakult szerelemből?

Figyelt kérdés
2013. jan. 14. 13:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
az első látásra inkább fellángolás, de nem zárja ki azért
2013. jan. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
Nem ettől függ.
2013. jan. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én a szerelem első látásra élményeimet sokkal intenzívebb szerelemnek éltem meg. És nem volt igaz az általánosítás, hogy az csak fellángolás. Évek múlva is szerelmes voltam ugyanis az illetőkbe. Lettem már "lassan" is szerelmes, és érdekes módon nálam inkább pont az volt a fellángolásszerű, és sokkal langyosabb érzés volt mint a hirtelen szerelem.
2013. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Nekem első látásra volt szerelem,és még mindig együtt vagyunk.Mert időközben kialakult lassan is.
2013. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Mivel én csak az első látársraban hiszek, a másik nálam kizárt, így azt is írom. Egyszerüen el nem tudom képzelni fasziként,hogy hogyan lehet az ,hog elsőre nem tetszik valaki, és fkozatosan megtetszik? Mitől szépül meg ha ugyanaz külsőre. A belső tulajdonságok ne maz én asztalom, most azért mert egy nő állati okos, meg kimagasló személyiség, még nem fogok beleszeretni/nemi ingerenciát érezni iránta/ Ha nem áll a farkam rá első ránézésre, akkor lehet akármilyen jó mesemondó, leszarom....
2013. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Bármelyikből. Igazából szerintem a szerelem első látásra még nem igazán szerelem, hanem erős fellángolás, vonzalom, aztán ahogy ez elmélyül, úgy alakul ki belőle a szerelem. De kialakulhat úgy is, hogy ha a vonzalom is lassabban bontakozik ki, nem első látásra. Nekem inkább az utóbbiban volt részem.
2013. jan. 14. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

5-ös nagyon jó! :D

" Ha nem áll a farkam rá első ránézésre, akkor lehet akármilyen jó mesemondó, leszarom...."

Eeeeeeej, de szép is a szerelem! :DDDDD

2013. jan. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Az 5-ös kissé prosztón fogalmazott, de igaza van: akire nem indulok be, azzal minek akarnék összejönni? Ugyanis a nemi vágy a szerelem része, még ha rossz is ezt hallani a széplelkeknek:D
2013. jan. 14. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Igen, a testi vágy is a szerelem része. Viszont érdekes módon, én még soha senkire nem "indultam be" érzelmek nélkül. Talán ezért is van, hogy nálam inkább hosszabb távon alakul ki a szerelem, minden téren és vonatkozásban. Az, hogy valaki tetszik, még édeskevés ahhoz, hogy meg is kívánjam, ahhoz jóval többet kell nyújtania. Nem vagyunk egyformák.
2013. jan. 14. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, az a baj veled meg a hozzád hasonlókkal, hogy túl sokat agyaltok. A vágy meg a szerelem (vágy=kívánás) együtt jár. Valaki vagy megfog rögtön annyira, hogy belezúgok mint az ágyú és egyúttal vágyom is rá vagy nem. A szerelem "kialakulása, majd ha jobban megismerem blablbabla" csak egy rossz szöveg azoknak önigazolásként, akik baromira nem is szerelmesek a másikba. A szerelem vagy jön vagy nem, ilyen egyszerű.
2013. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!