Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Menjek vagy maradjak? Ti mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy maradjak? Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Nyáron jöttem össze a barátommal, akit ugyan szeretek, de elég sokat veszekedünk, aminek legtöbbször az okozója az, hogy más az elgondolásunk bizonyos dolgokról.

Ő előtte ismerkedtem egy sráccal, akivel össze akartam jönni, de nem volt túl meggyőző a hozzáállása. Őt az utóbbi időben még jobban megismertem és látom rajta, hogy tényleg szeretné velem a dolgot. Vele nagyon sok mindenben hasonlítunk és nem tudom, hogy jól döntöttem-e akkor, amikor összejöttem a párommal. Teljesen tanácstalan vagyok, mert a másik fiú konkrétan elmondta, hogy mit szeretne és nekem is tetszik azóta is.

Ti mit tennétek? 21/L


2013. jan. 14. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem szereted a jelenlegi párod, higy mást akarsz akkor szakíts... -.-'
2013. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Most mond meg őszintén, lesz olyan felelős ember aki neked erre a kérdésre A-t/B-t fog mondani?:DD
2013. jan. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha más pasiról álmodozol, akkor az már régen rossz, mindig gondolj arra, hogy neked milyen lenne, ha ezt csinálnák veled és azután cselekedj.
2013. jan. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szeretem a párom, de úgy érzem, hogy a felmerülő problémákat nem tudjuk megoldani és feszültségek keletkeznek bennem emiatt. Meg ugye ott a másik srác is, akire az utóbbi időben sokszor gondolok. Nem olyan egyszerű ez, mint hiszitek.
2013. jan. 14. 14:55
 5/9 anonim ***** válasza:
De meg tudnátok oldani, ha igazán akarnád, de te a másik fiúra vágysz, ez nyilvánvaló. Szakíts, a jelenlegi barátodnak is jobb lesz egy hozza hasonló lánnyal, aki VELE akar lenni.
2013. jan. 14. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De én meg akarom oldani, de egyszerűen mindig ugyanaz a baj, nem tudok már mit tenni, ha nem lehet vele megbeszélni.
2013. jan. 14. 16:24
 7/9 anonim ***** válasza:
Hagyd ott a csába.
2013. jan. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Nem tudom mennyi idös vagy,vagy mi tart össze a jelenlegi päroddal,esetleg gyerek, de ha nincs ilyenröl szo, lepj ki,es add meg a lehetösege mindhärmotoknak,hogy boldogabbak legyetek! Vesziten valod nincs,egy rossz kapcsolatot bärmikor talälsz....
2013. jan. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
21 vagyok, de szeretem és ha nincs vita köztünk akkor nagyon jól megvagyunk.
2013. jan. 17. 11:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!