Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés

A barátommal lassan egy éve leszünk együtt. Eddig is sok gondot okoztak a "legjobb barátnők", mivel fiú nincs is... A lányok folyton tömték a fejét, hogy ne foglalkozzon velem stb, addig fajult a dolog hogy a párom lelépett délutánra este9ig az egyikkel kettesben, mint utólag kiderült cipőt segített venni a csajnak, majd szoliba kísérte el, kikapcsolt telefonnal... Nagy nehezen sikerült megoldani.

De most feltűnt egy szintén "legjobb barátnőm". (kicsit soknak tartom a lányokat.. néha úgy érzem mintha meleg lenne:|) A másik akit ismerek, annyira aranyos. Egy rossz szavam nincs rá.

A csajt nem is láttam még, bemutatás? -megbeszéltünk már pár időpontot,de akkor pont nem ér rá, elutazott stb.. csak bejelölt facebookon, de azóta folyton rajtam keresi a barátomat ha nincs otthon. Nálad van? Mikor megy haza? Melyik vonattal ment? Mikorra ér haza? Mindig ez van, de ő mindig lemerül, amikor a csaj keresi akkor érdekes nem.. Majd egyszercsak felhív a barátom hogy bocsi ....-tal voltam. Majd a csaj teleírja az üzenőfalát mindenféle köszönöm hogy vagy nekem, hogy képes vagy ilyenekre értem és hasonlókkal + millió szívecske... Mindig ez van, de ő mindig lemerül, amikor a csaj keresi akkor érdekes nem.. A csaj már mindenről előbb tud mint én, arról is ha velem akar programot tervezni, ha valamin összeveszünk nem lehet vele megbeszélni, hozzá megy. Amúgy ráhajtott az egyik haveromra akinek már akkor volt barátnője, de nem érdekelte az se.

Utólag mindig "neharagudj" és a szokásos. De tele van a padlás a neharagudj-okkal... Nekem nem lehetnek fiú barátaim csak ha legalább 3* találkozott velük, de akkor se menjek velük sehova..

19/L

Bocsánat hogy hosszú lett.


2012. máj. 1. 15:53
1 2
 1/14 ASOT ***** válasza:

mint pasi mondom h hagyd ott!


vicc az egész! és szerintem totál hülyének néznek téged!

2012. máj. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem vetted volna észre a barátod ráhajtott azokra a csajokra, lehet már meg is csalt velük. Kérdezz rá, ha nem ad rendes magyarázatot szakítsatok.
2012. máj. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyet értek az elsővel, szerintem is röhögnek rajtad, hogy beveszed ezt a sok hülyeséget.
2012. máj. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 jin ***** válasza:

Szivesen segitek

De nem igazán kivehető a mondandód!

Ha leirodd ujra érthetően akkor eltudom mondani avéleményem.

Most el megyek megiszom 1 sört egy haverralXDutána visszjövök és válaszolok:D

2012. máj. 1. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 jin ***** válasza:
100%
erre gondolok:Amúgy ráhajtott az egyik haveromra akinek már akkor volt barátnője, de nem érdekelte az se.
2012. máj. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A csaj ráhajtott az egyik haveromra, pedig a pasinak akkor már volt barátnője. De a csajt ez sem érdekelte.. Kérte hogy adjam meg a számát meg stb, nem érdekelte hogy van barátnője.
2012. máj. 1. 16:07
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen pasi se kellene... neked még nincs eleged ezekből a hülyeségekből,amiket csinál?
2012. máj. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 ASOT ***** válasza:

a pasi tudja jól, h te szereted őt, méghozzá nagyon...és hiszel is neki ezáltal, vagy hazudsz önmagadnak, elhiteted magaddal a hazugságot hogy az igaz legyen!


amikor a párod nem kap meg valakit és már nagyon áll neki, akkor ott vagy te, meg havernak is jó vagy...de másnak nem..és HÜLYÉNEK NÉZNEK!!


vedd már észre!!!

2012. máj. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Dehogy nincs.. :\ Eddig annyi mindent elnéztem, lenyeltem, kedvesen álltam a barátnőkhöz akik a hátam mögött ellenem voltak, de most betelt a pohár.
2012. máj. 1. 16:19
 10/14 ASOT ***** válasza:

helyes!


akkor most ébredj fel Hamupipőke, mert a herceged átb@szott és kihasznált!


persze ugy is fogja majd mondani, h "de kincsem édesem szerelmem szeretlek, beszéljük meg sajnálom, ne haragudj nem lesz többé ilyen, hidd el csak barátok vagyunk, csak barátok azok a csajok..és az a csaj hülye mert szerelmes belém de én megmondtam neki h nekem te vagy és téged szeretlek ésatöbbi ésatöbbi ésatöbbi....."

2012. máj. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!