Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tetszik senki?

Figyelt kérdés

Utoljára hatodik osztályban voltak pillangók a gyomromban. Semmi se lett belőle, nem mertem megmondani a srácnak mit érzek és időközben elballagott és azóta nem beszéltünk.

Most nyolcadikos vagyok és kb. senkire se mondanám azt , -akikre a többi osztálytársam mondja- hogy tetszene a megjelenésük. Olyan 20-22 éves srácok azok, akikre azt mondanám, hogy 'igen, ő jól néz ki' de istenem, 14 éves vagyok. Mitől lehet ez? Nincs szükségem 'pasira' elvagyok nélküle. De zavar, hogy még csak szerelmes se vagyok.


2013. jan. 14. 17:41
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem mellesleg nem csak a srácok jönnek be. Nagyon sok csinos és 'szexi' nő van, ha értitek mit akarok mondani. De ők se az én korosztályomból.
2013. jan. 14. 17:43
 2/6 anonim ***** válasza:
Úgy fogalmaztad meg a kérdést, mintha 24 lennél nem 14. Nem szerelmes állandóan az ember. Igazi szerelem nagyon ritkán jön és többnyire nem ennyire fiatalon.
2013. jan. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Talán azért mert a mostani 14 éves fiúk nem fiúk hanem homik?

Ezt érdemes átgondolni ha azok közül akarod hogy tetszen valaki.

Mivel a 20-on évesek már férfiasabbak.

2013. jan. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

#2

Hogy érted, hogy úgy fogalmaztam meg ?

2013. jan. 14. 17:46
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is 14 vagyok,és mindenkit visszautasítok,mert nem tetszenek.Senki nem jön be nekem,ez van.Majd lesz,talán egy olyan pasi,akit megkedvelek,és szerelmes leszek belé.Amúgy nekem 5.-ben volt utoljára,majdnem szerelem érzésem.Sőt,nem zárnám ki h tenyleg szerelem volt..
2013. jan. 14. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert még nem találkoztál velem...
2013. márc. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!