Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Senki nem akar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Senki nem akar járni velem. Aki akarna az meg nem tetszik. ˛13˛/l

Figyelt kérdés
2011. aug. 9. 11:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ne várd a szőke herceget a lovon.
2011. aug. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Tudod mit csinálj 13 évesen? TANULJ!!!
2011. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Erre csak azt tudom mondani, hogy ez van. Előbb-utóbb biztosan jön egy olyan, akivel kölcsönös a vonzalom. 13 évesen kár ilyenen rinyálni, gyakorlatilag előtted még az élet. Ha 10 évvel idősebb lennél, és akkor mondanád ezt, max akkor lehetne probléma, de így semmikép sem. (Ennyi erővel nekem sokkal több okom lenne a kiakadásra, mert 18 évesen senki sem akar járni velem, még olyan sem, aki nem tetszik.) 18/F
2011. aug. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

már bocsi de én is 13 éves lány vagyok és ilyenkor inkább tanulj mintsem pasizz!

13/l

2011. aug. 9. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
mert nő vagy és a nőknek azok a férfiak tetszenek akiket nem kaphatnak meg.
2011. aug. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Nő vagy haha, 13 évesen, jó vicc volt. :D


Egyébként tanulj még és ne a fiúkat hajkurászd.

2011. aug. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

11:36

a 13 éves kislány még rohadtul nem nő...-.-"

2011. aug. 9. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igazuk van. Én 21 vagyok, és most is inkább tanulok, most fogok diplomázni-mellesleg ugyanabban a helyzetben vagyok, hogy lennének, de én nem akarok-talán pont azért, mert tudom most mire kell koncentrálnom. Nem mondom, hogy nem lenne rossz ha lenne valakim, de majd annak is eljön az ideje:) Majd betoppan egyszer úgy is valaki, vagy ráakadok valakire. Neked még bőven van időd ezen gondolkodni.
2011. aug. 9. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Mit csinálj? -> Nőj fel!

Legyen belőled egészséges, okos nő, aztán majd lesz, aki "járni" is fog veled.

Nem kell ezt sürgetni. Ha akarnád, akár élvezhetnéd azt is, amíg gyerek vagy. Minél hamarabb felnősz, annál többet veszítesz ebből a szempontból. Sokan vannak, akik ezt tudják, csak általában túl későn jön ez a tudás. Amennyiben nem tudod élvezni azt, amit kapsz az élettől, akkor valóban gondban vagy, csak nem biztos, hogy erről mások tehetnek. Lehet, nem biztos... Megtanulhatod élvezni. A történések 90%-a nem abszolút jó vagy rossz, hanem te döntöd el róla, hogy minek tekinted. Tehát elég nagy szabadságod van ebben. A boldog emberekkel sem csupa "jó" dolog történik, hanem sokkal inkább úgy látom, hogy ők tudják értékelni a dolgok jó oldalát, hasznukra tudják fordítani ami velük történik.

2011. aug. 9. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
13 évesen még nem ilyenen kéne gondolkodni, hanem inkább tanulni kéne, hogy legyen belőled valaki! 15/L
2011. aug. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!