Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, fiúk szerintetek ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Válaszoló25 kérdése:

Lányok, fiúk szerintetek ez normális dolog és szoktatok hasonlókat csinálni?

Figyelt kérdés

Van egy lány ismerősöm. 1,5 éve párkapcsolatban él. Azután csak úgy egyik napról a másikra az ask.fm portálon elkezdi írni egy alig 1 hete megismert srácnak hogy "tiszta szívemből szeretlek, nagyon sokat nekem"

Szerintem csalja a pasiját vagy mi fene, de ő azt mondta, hogy csak haveri alapon beszél így vele mert nagyon jó haver. Megjegyzem a srácot teljesen az ujja köré csavarta.

Ti hogy vagytok vele mit gondoltok tényleg csalja a pasiját?


2013. jan. 14. 22:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
ha nem a csajodról van szó, akkor miért érdekel annyira?
2013. jan. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
100 %
2013. jan. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy szó: R*banc
2013. jan. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ez qrvára nincs rendben. aki párkapcsolatban él, az ne valljon szerelmet egy vadidegennek a képernyő másik oldalára
2013. jan. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

annyival magyarázta ki a pasijának, hogy (egy hete megismert) nagyon jó haver és kész. a pasija meg hisz neki. De nekem nem normális hogy tiszta szívemből szeretlek meg sokat jelentesz nekem (egy hét után)? mellesleg a csaj fészen is szereti isteniteni a szépségét. -.-"

Ha meg beszolnak neki elkezd ugatni akkor hogy mindenki féltékeny rá mert gyönyörű és gazdag.

2013. jan. 14. 22:52
 6/11 anonim ***** válasza:

mi az, hogy "nagyon sokat nekem"

amúgy a szeretleket online én azt nem értem, hogy lehetne azt komolyan venni :)

jóhogy nem komolyan írja!

2013. jan. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ezt úgy is leirhattad volna öszintén,hogy te vagy benne.
2013. jan. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

hát nagyon nem én vagyok benne csak szemlélődöm.

de nem normális az ilyen hülyepi*a. ha az én barátnőm lenne dobtam volna a francba hogy akkor legyen a másikkal.

2013. jan. 15. 22:17
 9/11 anonim ***** válasza:

nem mindegy a kor sem.

mert ha 15 évesen írogat így egy pasi mellett másnak, azzal csak annyit mond el magáról, hogy kis p*csa a csaj, de ha ezt 25 évesen teszi, nah az már más.

2013. jan. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ja és angolra fordítva: I like you...csak ugye a magyarban ez hiányzik..
2013. jan. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!