Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy legyek határozott "férfi"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy legyek határozott "férfi" ha a saját gondjaimat is lassan, nehezen küzdöm le, ráadásul mindig jön egy újabb? A nők a határozatlanságom miatt csalhattak meg és hagyhattak el, szőrnyű érzés.

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 15:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
16%
Nem a határozatlanságod miatt csaltak meg és hagytak el, hanem mert találtak nálad jóképűbb pasit.
2013. jan. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jóképű alatt mit értesz? A külsőmmel sosem volt bajom, ráadásul nem hiszem, hogy a nőknél a külsőségek a fontosabb mérvadó dolgok. Inkább a belső, ezért írtam a kérdésemet is.
2013. jan. 15. 15:44
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Tévedsz, a nőknek csak a külső számít. És hiába vagy jóképű, biztosan van nálad jóképűbb is.
2013. jan. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Bleki, mostmár ásd el magad valahova, jó?



kérdező:

a saját gondokat azért le kell küzdeni, de ez nem jelenti azt, hogy határozatlan vagy. határozatlan én vagyok, sokszor azt sem tudom eldönteni mit egyek reggelire.

azok a nők pedig azért csaltak meg, mert rib@ncok voltak.

a határozottság belső elhatározás kérdése, hogy képes vagy döntéseket hozni és vállalni értük a felelősséget.

2013. jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én nem ezt tapasztaltam és nem is ezt halottam eddig. Az ismerősi körömben nem egy olyan embert ismerek akinek stabil kapcsolata van, oda is vannak érte a nők de egyáltalán nem egy jóképű férfi, inkább csak helyes lehet.
2013. jan. 15. 15:46
 6/14 anonim ***** válasza:
Nem lehet elmondani, én 21 évesen köteleztem el magam a férfivá válás mellett, most 24 évesen már van róla némi fogalmam.
2013. jan. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy nem vagyok képes mindig dönteni és felelősséget vállalni mert félek, hogy mi lesz akkor ha rosszul döntöttem és többet nem lesz alkalmam kijavítani a hibámat? Ezért másokra terelem szerintem sokszor ezt a döntési jogot.
2013. jan. 15. 15:48
 8/14 anonim ***** válasza:
A gond elsősorban az, hogy nem bízol meg magadban, abban, hogy jó döntést hozol. Alapok nélkül csak a hülyék tudják elhinni magukról, hogy mekkora királyok, így a helyedben én azzal kezdeném, hogy olyasmit csinálok, amitől fel tudok nézni magamra. Szép lassan egyre több területen bizonyíthatsz a magad szemében, és hamarosan te leszel az akire a döntéseidet bízod.
2013. jan. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Mérlegeld a döntéseidet, hogy milyen természetűek. Semmit sem kell elkapkodni.

Inkább bánj meg valamit, amit NEM tettél meg, mert azt később még pótolhatod, mint valamit amit MEGtettél, mert azt már nem lehet visszacsinálni.

Mely természetű döntések okoznak neked problémát?

2013. jan. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

kisebb,nagyobb párkapcsolati, munkahelyi stb. Gyakorlatilag bármi. Sokszor érzem magamban az erőt a továbblépéshez de akkor mindig beüt a felismerés, hogy még mindig el vagyok maradva másokhoz képest.


22/F

2013. jan. 15. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!