Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érzem ezt, önző vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt, önző vagyok?

Figyelt kérdés
22 éves lány vagyok, a párom 30. Én még iskolába járok, nemsokára diplomázni fogok, mellette dolgozom, tanfolyamokra járok, rengeteg időmet elveszi. A párom nem ilyen elfoglalt és nagyon szeret utazgatni mindenfelé, gyakran adódik lehetősége is menni, céges utazások, családdal, barátokkal de mivel nekem nincs időm ritkán tudok vele menni. Ilyenkor mindig nagyon magam alatt vagyok, annyira szeretnék vele menni, nagyon fáj hogy ezeket az élményeket nem élhetjük át együtt és mivel én még nagyon keveset utaztam féltékeny is vagyok, bár ezt nagyon szégyellem. Ha nagyon akarnám akkor nem menne, itthon maradna, viszont azt nem szeretném hogy miattam mondjon le minderről, nem akarom megfosztani semmitől. Csak nekem minden alkalommal a szívem szakad meg amikor elmegy. Pl most is, jövő héten utazik el 3 hétre Indonéziába. Egyrészt hiányzik is nagyon amikor nincs velem, másrészt igazságtalannak érzem valahol azt hogy amíg itthon húzom az igát, vért izzadok addig Ő a hasát sütteti a tengerparton, fantasztikus helyeket nézhet meg. Nem akarok kicsinyes és féltékeny lenni, de mégis ezt érzem.
2009. aug. 29. 17:45
 1/6 anonim ***** válasza:
És miét nem visz el téged is néha valahova? mondjuk mint kísérő?
2009. aug. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mehetnék, nem erről van szó, csak nekem az időm nem engedi, rengeteg a dolgom itthon. Egyetem, munka, tanulás, családi gondok. Nem szabadulhatok el bármikor.
2009. aug. 29. 17:52
 3/6 anonim ***** válasza:

Önzőnek nem vagy önző. Inkább a barátodnak kéne ráébrednie arra, hogy nem csak utazgatás van a világon. Nyisd föl a szemeit és mond el neki, hogy szeretnéd, ha veled töltené az idejét és nem külföldön. 1-2 utazást igazán kihagyhatna.

Am segít a munkában, tanulásban?

2009. aug. 29. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Annyira azért nem megy gyakran csak mindig pont olyankor amikor én biztosan nem tudnék elszabadulni. Segíteni persze segít amiben csak tud, meg nagyon szeretjük is egymást csak úgy érzem mindig én húzom a rövidebbet, nekem kell itthon güriznem.
2009. aug. 29. 18:37
 5/6 anonim ***** válasza:
szerintem tökre igazad van
2009. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mármint úgyértem nem vagy önző!
2009. aug. 29. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!