Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Zavar, hogy a pasim srácokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Zavar, hogy a pasim srácokkal smárol, mit tegyek?

Figyelt kérdés

ne röhögjetek,de buliban,ha beisznak, összebuzulnak a haverjaival...'poénból' egymás seggét csipkedik,meg nyalakodnak,ölelkeznek...mi a f...?? megértem,h nincs sok csaj a társaságban,de azért mégis.....


számonkértem,még neki állt feljebb,hiszen a barátait régebb óta ismeri,mint engem.. (ez egy elég friss kapcsolat) de szerintem ez baromi gusztustalan,amit ő nem ért meg...

ja..és huszonéves emberekről van szó...


ti mit szólnátok ehhez?


amúgy totál szerelmes vagyok...csak ha buliba megyünk..kiábrándulok,mert mindig ez van....


2013. jan. 15. 20:01
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szakíts vele a többit bízd Herr Fhürerre.
2013. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
micsodaaa??? hozd össze torrente bácsival, ő majd elmagyarázza neki a dolgokat
2013. jan. 15. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

bazeeeeeeeeeeegXD :S


hát figyelj.. ha kapcsolatban vagytok, ha valamelyik fél smárol mással, az azért megcsalásnak számít... attól függetlenül, hogy kivel.. de tényleg..


és ocsmány amit művel.. "megértem,h nincs sok csaj a társaságban,de azért mégis...."... vagyis ha csajjal smárolna, az annyira nem zavarna?


ha iszik és másnak esik neki a jelenlétedben, az már rosssz... nemhogy bebúzál..

2013. jan. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
dobd minél hamarabb mert majd azt veszed észre h 1 buliban a dugásnál sorba kell állnod a haverjaival
2013. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Szakíts vele! Ne haragudj, hogy ezt mondom, de h*lye vagy, ha ezek után nem ezt teszed!
2013. jan. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Az kemény,hogy fütyis vetélytársaid vannak.Esélyed sincs,ha csak nem legóztatsz össze fütyit. :D
2013. jan. 15. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nem tisztán hetero a barátod... sőt biztos, hogy van egy kis homo beütése amivel esetleg józanul leküzd, elnyomja de részegen előjön belőle...

Nem is tudom mit lehet ezzel tenni. Tisztázni kéne a nemi identitását talán pszichológussal vagy ilyesmi ha sikerülne elhagyni ezt még lehetne jövőtök de így én sem maradnék vele :(

2013. jan. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez nagy ütés, hogy már a b*zeránsoknak is van barátnőjük, valaki meg évtizedek óta nem bír összehozni egyet.
2013. jan. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anti paladin ***** válasza:
Shit. Fényképet róla és mehet a napiszarra.
2013. jan. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Megcsalt. Ezen nincs mit cifrázni.
2013. jan. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!