Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakinek van tapasztalata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van tapasztalata albán srácokkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
egy albán fiúval járok és érdekelne, hogy milyen tapasztalatok vannak velük kapcsolatban, viselkedés szokások stb. köszi a válaszokat előre is!
2012. dec. 26. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
van,írj privit.
2012. dec. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem a fejemben él egy téveszme, gondolom, hogy az albánok bunkók és veszélyesek. Ez nem igaz?
2012. dec. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elrabolva 1-2, nézd meg :)
2012. dec. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
én londonban élek és jártam egy albán fiuval.. mindenki mondta, hogy kerüljem el mert nem lesz jó vége de annyira kedves volt hogy nem hallgattam senkire. aztán eltelet egy hónap és elmult a kedvesség. egyfolytába félékenykedett, erőszakoskodott fenyegetett. amikor két honap után elhagytam pár hétig nem volt semmi de elkezdtt irogatni, amikor rájött hogy nem lesz semmi kb halálosan megfenyegetett. a haverjaira ugyanezt tudom mondani, egyikse normális. egy iskolába járunk, amig jártunk is folyamatosan szemmel voltam tartva, sőt még most is azt lesik hogy éppen mit csinálok...soha nem voltam rasszista és nem is leszek az de ha tehetem őket elkerülöm és ezt tanácsolom minden lánynak. a hűségröl se tudok semmit mondani de biztos hogy ő nem volt az. hazudnak ahogy tudnak.. nem azt mondom hogy minegyik ilyen, de elég sok van itt belőlük és egyik se lopta be magát a szívembe:)
2013. márc. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!