Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nincsenek barátaim, szakítottu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincsenek barátaim, szakítottunk a barátnőmmel. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Itt állok húszon-akárhány évesen barátok és csaj nélkül, és nem tudom, hogy most merre tovább. Úgy érzem, hogy teljes paradigmaváltásra van szükségem az életfilozófia területén, hogy a lelki egyensúlyom helyreálljon! De minden kezdet nehéz...

Ja, amúgy az egyetemen van pár haverom, de nem jó kiindulási alap, mert egyrészt messze laknak, másrészt különböző az érdeklődési körünk.


2013. jan. 15. 22:14
 1/4 anonim ***** válasza:
és hol vannak a régi haverok a középiskolából, vagy a környékről?
2013. jan. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 SennaHikari ***** válasza:
57%

Kedves Kérdező!


Szerintem menj el bulizni, hogy összeszedj pár havert, akikből majd baráti kört alakíthatsz. Nem szabad feladni, mert akkor csak depressziós leszel és hidd el, az semmi jót nem tartogat. Tapasztalat.


21/L

2013. jan. 15. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Menj dolgozni ... pénzt keresel és haverkodhatsz is a munkatársakkal ... tiszta haszon :D
2013. jan. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok.Kicsit idősebb vagyok mint te, de hasonló cipőben járok. A barátok fontosak.Van ilyen cafat életszakasz.
2013. jan. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!