Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmmel szakítottunk....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmmel szakítottunk. Van rá esély hogy újra összejöjjünk?

Figyelt kérdés
2012. aug. 9. 00:13
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nincs.
2012. aug. 9. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hülyeség újra összejönni olyannal,akivel egyszer már nem ment. Elcseszheti az életed...
2012. aug. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

hogy a fenéből tudjuk ha azt se írtad le miért szakítottatok egyáltalán? mi a barátommal egy csomó apró hülyeség miatt szakítottunk többször is mégis együtt voltunk 2 évig

de csak hogy örülj: igen

2012. aug. 9. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mi az hogy terhes vagyok?
2012. aug. 9. 00:22
 5/13 anonim válasza:

előzőnél a pont!

én 3hónap után újra kezdtem az exemmel akivel 1hónapig jártunk de 1éve legjobb barátom...

Életem legjobb döntésének tartom azt hogy visszafogadtam :)

2012. aug. 9. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
ennyiből hogy a fenében tudnánk rá válaszolni???? vannak tényezők amin múlik a dolog. mért szakitottatok? ki lépett stb.
2012. aug. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
ezért jöttek a hülye válaszok, tudod hülye kérdés hülye válasz....
2012. aug. 9. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha leírnád miért szakítottatok...
2012. aug. 9. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
A barátnőm 15 múlt én pedig 16, már egy fél éve együtt voltunk. Soha nem volt semmi baj, de ahogy jött a nyár úgy kezdtünk el egyre többet veszekedni. Ennek az volt az oka hogy velem nem nagyon akart elmenni sehová. Hogy ha el is mentünk akkor mindig másokkal kellett lennünk, nem kettesben. Már utólag csókot sem akart adni. Még egy hete sem történt hogy elhivtam hogy beszéljük meg a dolgokat és akkor mondta hogy tartsunk egy kis szünetet amit elfogadtam. Tegnap rá írtam mert már nagyon hiányzott..mondtam neki hogy beszéljük meg a dolgot, de ő azt mondta hogy "bocsi de nekem nem menne" Nagyjából ennyi.
2012. aug. 9. 10:41
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát sajnos van ilyen. Vagy megunta vagy másokkal is akar ismerkedni, ez teljesen természetes a Ti korotokban. Valószínűleg még nincs felkészülve egy komoly kapcsolatra ami érthető ennyi idősen.
2012. aug. 9. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!