Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szégyenlős "kislányt" hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlős "kislányt" hogy lehet "megpuhítani"?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyenlős, és ötleteket kérnék hogy hogyan tudnák belé önteni egy kis önbizalmat
2009. aug. 29. 20:10
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát mondd neki hogy milyen szép, dícsérgesd!!! Ennyi! Mást nem tudsz csinálni.
2009. aug. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%

Először is tudnia kell hogy tényleg tetszik neked,légy vele őszinte és nagyon türelmes. Ezt a megpuhítást csak nyugodt környezetben,ismerős helyen tedd semmi esetre sem tolakodva és semmit sem kell elsietni,sztem az a jó ha magától telik meg szép lassan önbizalommal és te ebben csak segítesz neki.


sok sikert és türelmet kívánok hozzá :)

2009. aug. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
21%
légy gátlástalan... az mindíg beválik...
2009. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Mondj vagy tegyél olyat, amitől megfeledkezik magáról, és arról, hogy szégyenlős. Én is szégyenlős vagyok, de ha pl megnevettetnek, nemcsak jól érzem magam, de a szégyenlősségemmel sem foglalkozom. Nem tudom, hogy érted a megpuhítást, próbálj játékos lenni vele, csikizd meg pl.
2009. aug. 31. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hát nemtudom kinek nem tetszettt a válaszom.... nekem így sikerült.. :) aztán ugy csinálod Kedves Kérdező ahogy jónak látod :)

harmadik

2009. aug. 31. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem én pontoztalak le,én felpontoztam mindenkit. köszönöm a válaszokat
2009. aug. 31. 10:43
 7/7 anonim ***** válasza:

Én magam is ilyen "szégyenlős" vagyok:D

Legyél türelmes mert valószínüleg a lány önbizalomhiányban szenved. Ezt nehéz kezelni. Sokat dícsérgesd súgj a fülébe szépeket. Nekem ettöl vmiért elmúlik. Ölelgesd sokszor ez is bejön.

Ezzel nem sok minden lehet kezdeni.

2009. aug. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!