Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet valakit megpuhíta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet valakit megpuhítani, ha nem akar komoly kapcsolatot, mert fél tőle?

Figyelt kérdés
Természetesen srác..azt mondja sose volt még ilyen sokáig senkivel( 3hét..) mert fél a komoly kapcsolatoktól.Pedig már nem gyerek.Meg lehet valahogy változtatni a véleményét?
2011. júl. 27. 10:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

"FÉL" :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ez mekkora duma. Te ezt frankón elhiszed?

2011. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
majd komolyodik és megváltozik magától, a lényeg hogy maradj a közelében és mindig legyél neki ott amikor szüksége van rád, aztán egyszer rájön hogy szeret veled lenni és ezt miért ne tenné komolyabban is. de amíg nem éli ki magát addig félremehet, meg kell találni az ideális egyensúlyt.
2011. júl. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Manesz ***** válasza:
69%
Megpuhítani? Kloffolóval vazze!
2011. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Na pont azt nem ajánlom amit a második írt. Van egy haverom hét éve vár egy lányra aki valahogy pont sose akar komoly kapcsolatot amikor a fiú bepróbálkozik, de azért már a sokadik pasit fogyasztja el úgy, hogy ez a szerencsétlen srác meg csak ott van és nézi a dolgot, közben meg reménykedik, hogy "hát előbb utóbb majd megváltozik a véleménye". Aztán a csaj mindig neki meséli el, hogy épp kinek tette szét a lábát, hogy szakított, a vállán kisírja magát, akkor a srác bepróbálkozik, hát sajnos nem akar komoly kapcsolatot, majd rá 2 napra megint felszed egy másik pasit. És ez a végtelen kör tart már hét éve, a srác meg nem veszi észre, hogy ezzel csak tönkreteszi magát.
2011. júl. 27. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Aranyszabály: csajnak sose legyél a szemetesládája, ha többet akarsz tőle barátságnál!!!
2011. júl. 27. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A szóban forgó személy egy 20as éveinek elején járó férfi.És 3 hetet úgy töltöttünk el ,mintha kapcsolatban lennénk( a kezdeményező Ő volt nem én..) és amióta ezt elmondta azóta is Ő keres,mert azt mondja szeret Velem lenni és szeretné ha jóban is maradnánk,csak nem akarja hogy egy hülyesége miatta(csajozni akar) elveszítsen.
2011. júl. 27. 11:50
 7/12 anonim ***** válasza:
Ne legyél naiv :D:D:D Nem fél semmitől csak nem akarja azt, hogy más nőkkel ne találkozgasson a hátad mögött...
2011. júl. 27. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

utolsonak igaza van :D nem vagy neki elég jo ahhoz h csak veled legyen , ezert mondja azt h ..fél.. elkötelezni magat. ha annyira szeretne, nem akarná mást , hidd el h nem mondana ilyet,

felesleges rá várnod... sosem akar töled majd komolyat, max szexelni ... ha komoly kapcsira vágysz keress mást


fiu voltam és szoktam én is ilyeneket mondani szal ezért tudom h nem akar csak veled lenni ... bocsesz

2011. júl. 31. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, még én is tudom, hogy ez akkora kamu szöveg... Én is ráztam már le srácot ilyennel... XD

20L

2011. júl. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
20L jo csaj vagy ? ismerkedunk ? :P :D én álompasi vagyok :P
2011. júl. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!