Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ti mennyire szerettek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti mennyire szerettek dominálni egy kapcsolatban? Mennyire szeretitek a háttérben irányítani a dolgokat? És mit csinálok akkor ha valami/valaki keresztül húzza a számításaitokat?

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 10:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Minden attól függ, hogy a pasi gyenge vagy erős.
2013. jan. 16. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Miért ha erős akkor mit csináltok?
2013. jan. 16. 11:10
 3/12 anonim ***** válasza:

2


Ha erős(nem body) jellemes, egyenes és őszinte,és van szíve akkor hagyom, hogy vezessen.


Ha gyengejellemű ill. gyenge (nem fizikálisan) akkor nekem kell segítenem.

2013. jan. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
jah, 1-eske voltam
2013. jan. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát most lehet, hogy kifecsegek egy titkot, de azt mesélem el, hogy miként kaptam telefont.

Hatodikos voltam amikor szóltam Apunak Hogy szeretnék egy telefont, mert már egy csomó osztálytársamnak van.

Nem kell! Azt hiszed minket az asztal körül kergettek, ha nem volt ilyen idős korunkban telefonunk? Megjegyzem az Ő fiatal korában egyáltalán nem volt telefon, mert éveket várni kellett rá. Hát ahogy egy lány csak lehet elkeseredtem. Anyu mondta, hogy legyek türelmes majd próbál valamit intézni.

Pár héttel később mesélte apunak, hogy képzeld el, hogy az osztálykiránduláson elveszett az egyik ostálytáram. Az volt a szerencse, hogy volt nála egy telefon és felhívta az egyik osztálytársát ás így találták meg őt a győri utcán. Én úgy néztem Anyura, mint a borjú az új kapura, mert nem egészen úgy történt és a kislány direkt ment el, és a barátnőjét csak azért hívta fel, hogy megtudja merre járunk. Csendbe voltam, nem szóltam. Később én beteg voltam és anyuék színházba mentek. Egyedül kellett otthon maradnom. Anyu azt mondta, hogy otthon hagyja az ő telefonját és ha van valami csak hívjam őket. Az anyu mondta, nekem titokban, hogy mindenképpen hívjam fel, hogy lázas vagyok. Nekiálltam , hogy felhívom de a telefon le volt merülve. Erre a nagyit hívtam a szomszéd városiján, hogy nem tudom hívni az anyut. A mobil számát nem tudtam fejből, hogy arról hívjam . Volt kalamajka, mire hazajöttek, de lázam az nem volt. És eljött a karácsony. Ahogy bontogatom az ajándékot, megcsörrent a kezemben. Hát velem madarat lehetett fogatni.

Ezt azért írtam, hogy Apu akarta, hogy nekem is legyen telefonom, és ha baj van elérhessem vele őket.

Anyu mindig elérte, hogy valamit, amit szeretett volna, azt Apu később saját elhatározásából tegye. Hát Ő a családfő, vagy mi a szösz. Azért azt hozzá kell tennem, hogy apu egy nagyon határozott markáns egy ember. Rá nem lehet azt mondani, hogy papucs, mert mindent elért, ami kellett a családnak.

2013. jan. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

A 3-ashoz még annyi kiegészítést adnék:


Az erős is megrogyhat-bármi miatt-és nekem kell helytállnom érte is, ami mindig akkor derül ki, ha baj van.Nem kell a pasinak tudni, hogy erős az asszony, elég akkor rájönniem ha a nő kisegítí a bajból.

2013. jan. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

5


Már ne is haragudj, de ez hogy jön ehhez a témához?:DD

2013. jan. 16. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

5


"Anyu mindig elérte, hogy valamit, amit szeretett volna, azt Apu később saját elhatározásából tegye. "


Ezt úgy hívják hogy manipuláció, amit sosem az egyenes emberek tesznek, ugy hogy kedves "kislány" ha jót akarsz magadnak, akkor sosem alkalmazod egy kapcsolatban.

Mint ahogy ezt a szirupot legközelebb sehol nem nyomod, az érdekeid miatt:DD

2013. jan. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
*sehol nem nyomod, az érdekeid miatt, magadat kislánynak beállítva.
2013. jan. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én sose irányítottam semmit sem. Szerencsére nem papucs a párom, hogy elvárjon tőlem mindent, hogy mindent én csináljak, én irányítsak legyen az bármi...Persze ha olyan dolog volt, ami nem csak rám nézve nem volt jó, hanem Ő rá nézve is, persze abba beleszóltam és megoldottuk. De szerencsére a kapcsolatunk egyenrangú, nincs vezér-fél.

Ha pedig meg valamit szeretnék (legyen az mondjuk egy kettesben töltött éjszaka, haverok nélkül stb) és mondjuk ezt valaki keresztül húzza (pl. pont egy haverja) akkor nem csapom ki a hisztit, elmondom Neki mit szerettem volna és Ő mérlegel hogy akkor most mi legyen...

Nem szeretek dominálni és szerintem az lenéző dolog is, hogy a páromat úgy kezeljem mint valami "alsóbb rendű lényt", jobb szeretek kompromisszumokat kötni ami mind kettőnknek jó.

2013. jan. 16. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!