Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az elmúlt hónapban szembesülte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az elmúlt hónapban szembesültem azzal a ténnyel, hogy páromra nem számíthatok. Egyre több a vita, és folyamatosan azt hangsúlyozza, hogy ne építsek rá, ne a jövőn járjon az eszem kettőnkel kapcsolatban. Szerintetek mi a teendő?

Figyelt kérdés

Én 22/F ős 19/N Kérdem én akkor miről szól egy párkapcsolat, ha ne egymásra építenénk, neki fontosabb a karierje mint én, most szlovákiába készül a szüleivel.Odaköltöznek.


Egyszerűen nem értem, hogyan lehet azt mondani, hogy ne építsek rá . Végülis egy párkapcsolat erről szól nem, most 1 éves a kapcsolatunk.


Várom Véleményeteket, Veletek is volt már ilyen? Kapcsolatommal mi legyen, szakítsunk ?


2013. jan. 14. 18:55
 1/5 anonim ***** válasza:

Vedd már észre, hogy ennek az embernek nem kellesz...


Velem nem volt ilyen..

2013. jan. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyértelmű sajnos hogy ő nem benned látja a jövőjét, csak épp kényelmesebb neki veled mint egyedül.

De az is lehet hogy a költözés miatt, elvégre ha nem vagytok 20 kmen belül akkor már szart ér a dolog, a távkapcsolat előbb-utóbb meg fogja ölni az egészet.

Egyébként ha ezt mondja, valószínűleg úgy is gondolja, szerintem ha ennyire nem akar veled jövőt tervezni akkor még most rakd ki, ne húzzátok tovább az időt, felesleges.

2013. jan. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen, valahogy én is így gondolom, Nincs értelem, mindig mondogatja, hogy szeret meg stb... de ezek szerint vagy nekem vagy magának hazudik.
2013. jan. 14. 19:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ember sokmindent mond amit máshogy fog látni pár hét v hónap múlva. Légy kitartó, elöbb utóbb mindenkinek fel kell nőnie..
2013. jan. 14. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy reálisan látja a dolgokat és nem akar abba a hitbe ringatni, hogy örökre együtt lesztek, mert az élet nem ilyen. Vagy összejön, vagy nem. Én és a párom imádjuk egymást, mégis mindig ott van a terveinkben a "persze csak, ha együtt leszünk". Nem azért, mert nem bízunk a másikban, de annyi minden változhat. Sose tudhatod mit hoz a sors. Egyébként meg ez off, de ki az a beteg, aki szlovákiába költözik? :S
2013. febr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!