Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy 23 éves fiú miért 15-17...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 23 éves fiú miért 15-17 éves lányokkal akar összejönni?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 12:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mert azok tetszenek neki.
2013. jan. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%
mert neki a nála fiatalabbak jönnek be. és egy 15évesnek ha tövig beveri az még őszintén sikít :)
2013. jan. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Gondolom még akkor szűkebb a punci..
2013. jan. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
52%

Mert agyilag azon a szinten van. Ezekkel a lányokkal tudja megértetni magát, és ezeknek a lányoknak jön be a dumája, a személyisége.

Hasonló korú, felnőtt nőknél labdába sem rúghat. Ezért.

2013. jan. 16. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak azoknak jön be. Én is általában csak ilyen gimis csajoknak szoktam tetszeni. A korombeliek az egyetemi életben népszerű pasikra, meg a nálunk idősebb, már egzisztenciával rendelkező férfiakra utaznak.
2013. jan. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Játszadozásnak,hülyítésenek.Vagy csak ugyanazon a szinten van,mint a tinik.
2013. jan. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én is 23 vagyok,de nem én,hanem vlem akarnak össze jönni.talán mert hallották hírét a nagy szexuális teljesítményemnek,vagy nem tudom.De mind csak szexelős dolgokat akar...Én meg nem.
2013. jan. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nem tudom, talán mert nem akar komoly kapcsolatot, vagy agyilag azon a szinten van. Egyik haverom is ilyen, 25 éves, de 15-16 éveseket dug, mert azokkal nem kell romantikázni. Most nyilván nem az értelmes tinikre gondolok, hanem tudod, tipikus festett haj, piercing a szájban,, nadrágból kilógó oldalháj stb.

Vannak srácok, akik nem vesződnek lányokkal, inkább megszerzik azt, akiért nem kell harcolni.

19/L

2013. jan. 16. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azert, mert a 23 eves lanyok nagyresze rib@nc, vagy mar ferjezett es a fiatalok kevesbe vannak beszennyezve lelkileg, persze kivetelek mindig vannak.
2013. jan. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk, mert a 23 éves srác úgy néz ki, mint egy 15-17 éves tini fiú és esélytelen a saját korosztályánál. Legalábbis nálam ez van. Na meg jobb a fiatal, szűz punci, mint az elhasznált. :D
2013. jan. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!