Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az egyik legmenőbb srácba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik legmenőbb srácba szerettem bele az évfolyamomon, mindenki vele akar összejönni, de ő lányok terén elég tapasztalatlan. Hogy érhetném el, hogy a sok lány közül engem válasszon?

Figyelt kérdés
2012. szept. 7. 15:37
 1/10 anonim ***** válasza:

miért kéne neked a legmenőbb fiú?látod mennyi punci van körülötte.

Azt kap meg amit akar,és amikor akar.

Te beállnál a sorba?A te kedvedért nem változna meg...

Te is csak egy trófea lennél

2012. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ez baromság, élné hidd, beszélgess vele értelmesen, aztán ha tényleg jól elvagytok már rátérhetsz a "tárgyara..." Persze ehhez napokra lesz szükség, nem egy beszélgetésre...

pl. Mit szeret csinálni stb ....

2012. szept. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Én is voltam/vagyok hasonló helyzetbe és annyit tudok mondani mint az első. Hagyd a francba. Más körörkben mozog ő és hidd el rosszabb, ha trófea leszel (mint én), mert benned marad a keserűség. Meg a remény, hogy az nem csak egy kaland volt. Még mindig azt gondolom, hogy ő más, nem olyan mint a többi hozzá hasonló partiarc, de egyszerűen esély sincs rá, hogy összejöjjek vele, mert egyik nap ez a csaja, a másik nap meg az. Amikor vele volt egy kalandom, azután döntöttem el, hogy ok, nekem se kell komoly kapcsolat. Igyekeztem, hogy ne érdekeljen, ha amúgy nem látszik rajtam, belül egy kicsit azért összetörtem.

Szóval: rosszabb, ha eljuttok valameddig és utána kapsz egy "nem"-et, csak mert ő olyan típus, mintha messziről rajongasz érte, mint ahogy nem csak te egyedül.

2012. szept. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
És akkor lesz egy boldog 3 hete, ráasádul ha a fiú is beleszeret, még több is lehet a dologból, mint puszta szerelem...
2012. szept. 7. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
LÁNYOK TERÉN TAPASZTALATLAN! még barátnője se volt..
2012. szept. 7. 15:55
 6/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

Hát... Jobb lenne több info, mert ezt ennyiből nehéz megmondani. Én ugye saját példámból kiindulva pesszimistán állok hozzá. De aztán fontos lenne még azt is tudni, hogy a kérdező hol áll a menőségi skálán, mennyire ismeri a srácot, mennyi bennük a közös, esetleg milyen lehetőségei vannak találkozni vele.

Az meg, hogy csajok terén tapasztalatlan... ha annyit jelent, hogy nem nagyon volt barátnője, akkor valószínűleg nem is akar.

2012. szept. 7. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
lehet,hogy meleg?
2012. szept. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
nem meleg, azt mondta csak nem érdekli a téma, én jóba vagyok vele, csak sajnos beleszerettem, azt szeretném, hogy valahogy felkeltsem az érdeklődését és ne csak barátként tekintsen rám
2012. szept. 7. 16:04
 9/10 anonim ***** válasza:

Na (még mindig 2.), akkor egy cipőben járunk.

Csak te még nem vagy túl a kalandon, én meg azóta is minden este azzal alszok el. :/

2012. szept. 7. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A fenébe... Bocs 2., azt hittem én vagyok az, de nem én a 3. vagyok azzal a hosszú hozzászólással xD
2012. szept. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!