Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok hogyan reagálnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok hogyan reagálnátok arra ha egy lány negatív véleményt mond a külsőtökről?

Figyelt kérdés
2013. jan. 16. 15:30
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát én úgy, hogy nem egyformák az emberek, valakinek bejövök, valakinek nem.
2013. jan. 16. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy neki8 nem jövök be..és lehet h hozzá hasonlóknak sem.
2013. jan. 16. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Lesz*rom
2013. jan. 16. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sehogy, megszoktam már. Nem is kérdezem már a véleményüket, úgyis tudom, h mind rondának tart.
2013. jan. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Patrik24 ***** válasza:
Kevés rá nagyon az esély hogy ezt mondja:D Konkrétan még nem fordult elő, de pont ezért nem érdekelne és tuti találnék rajta is legalább 5 hibát:D Senki sem tökéletes, ahogyan én sem.
2013. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem nagyon érdekelne, mert nekem sem feltétlenül jön be egy nő külsőre (úgy) akkor sem ha amúgy lehet hogy csinosnak tartom, másfelől meg ha akármennyire is tetszene egy nő külsőre, de ha nem lenne vidám meg olyan flúgos mint én :) alapból nem jönnék vele úgy össze, de ez mindenkinél változó ugye, valaki lehet hogy 90%-ban csak a pénisz mérete miatt jönne össze egy sráccal, vagy éppen egy férfi a nő mell mérete miatt, az emberek rengeteg félék, és egy valakinek a véleménye mégis csak EGY a nagyon sokból. Tehát tulajdonképpen mindenkinek mindenkiről más a véleménye akár belsőről akár külsőről van szó.


23/f

2013. jan. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Rohadtul benyelném. Mivel sokat foglalkozom a külsőmmel ,sőt betegesen sokat! így az ilyesmit nem nagyon viselem lazán. Jajj lenne neki, ez van. igazából otthagynám a francba, mert még rohammentővel vinnék el a szerencsétlent.
2013. jan. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

engem nem érdekelne.... tudom így is, hogy mindig volt csaj, akinek bejöttem, és volt, akinek nem... ennek ez a rendje.. ha neki ez a véleménye, akkor ez van...

egyébként nekem tökéletesen elég, hogy a páromnak tetszek, a többi abszolút nem érdekel

2013. jan. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát attól függ. Ha úgy mondaná, hogy menj már innen te csernobilból szabadult radioaktív méhlepény, nem esne jól. Ha nem ennyire sértőn mondaná, akkor elfogadnám, hogy nem tetszhetek mindenkinek.
2013. jan. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!