Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » S. O. S. A terhességi teszt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. A terhességi teszt mennyi idő után mutat valós eredményt? (lent) /22 lány/

Figyelt kérdés
Lefeküdtünk a barátommal gumi nélkül...de nem élvezett belém. Ez hétfőn volt. Ma vettem tesztet, negatív lett, a dobozra pedig az volt írva: "Már a kimaradt menstruáció első napján használható." Holnap kell megjönnie... Hihetek ennek az eredménynek?
2011. dec. 13. 19:19
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
0%
mi van? egy napos eredményt h mutatna már ki? amúgy nyugodj meg, nem vagy terhes.. én is igy védekezek..
2011. dec. 13. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
44%

Ha nem megy el benned, akkor nem lehetsz terhes. Én is ezt csináltam.

Egy 8 gyerekes anya

2011. dec. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
56%
utolsó, ugyan már.. :D 8 gyerek??
2011. dec. 13. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
mi is igy vedekezünk, de hozza teszem hogy ez nem vedekezes.ilyen lotto szerü ez..vagy az leszel vagy nem!de meg van ra az esely...
2011. dec. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
de az előváladékos dologgal mi a helyzet? A párom 6 éve dohányzik... ez befolyásol vmit?
2011. dec. 13. 19:32
 6/25 anonim ***** válasza:
100%
a dohanyzas szerintem befolyasolja a ferfi spermajat de ebbe en nem vagyok biztos...es ez nem ad vedettseget!igenis az elö valadektol is teherbe lehet esni..egy ket ismerösömmel elö is fordult!
2011. dec. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
jaja, akkor nehezebb teherbeesni, ha dohanyzik.. ettől az egy alkalomtól nem lesz semmi bajod..
2011. dec. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Biológia órára elfelejtettél bejárni, vagy a tanár elegánsan kihagyta a szaporodás című részt?


Terhességről a BEÁGYAZÓDÁSTÓL kezdve beszélünk. A beágyazódás pedig a 6-7. napon kezdődik.

Ergo: Még nem is lehetsz terhes, hiszen még csak kedd van, ti pedig hétfőn (azaz tegnap, mivel nem írtad, hogy múlt hétről van szó) van, és ha meg is termékenyült a petesejted, még nem ágyazódott be.


Csak a beágyazódás UTÁN kezd el termelődni a HCG nevű hormon, amit a teszt kimutat. Ahhoz pedig, hogy olyan legyen a szintje, hogy a teszt kimutassa, legalább 3 napos TERHESSÉGNEK kell fennállnia.

Értsd: 7 nap (a beágyazódásig) plusz 3 nap = 10!!!!!! nap.


De mellékesen megjegyzem, hogy ha holnap kell megjönnie, és tegnap szexeltetek, akkor igen kevés esély van a terhességre, bár nem te lennél az egyetlen, aki a "nem terméken" napokon teherbe esik.


Ha nem akarsz gyereket, akkor védekezz NORMÁLISAN, mert ez orosz rulett. Ne várd meg, míg kaparás lesz a dologból, mert aztán sírhatsz.

2011. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
31%
birom ezt az " egy-két ismerősöm " dumát, peteéréskor, beleélvezéssel 20 %, akkor előváladékkal meg már ne már :DDD
2011. dec. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
85%

70%-os:

Te egy darab ember vagy. Neked bejön a megszakítás. Vagy azért, mert szerencséd van, vagy azért, mert vagy te vagy a párod nem túl termékeny. Esetleg tudtodon kívül használsz egyéb módszert is (pl. peteéréskor nem szexelsz).

Egy emberből nem lehet statisztikát felállítani.

Ha én 10 évig dohányzom és nem leszek rákos, akkor kizárt dolog, hogy más az legyen tőle?


De tudod van egy olyan dolog, amit pearl indexnek hívnak.

Azt mutatja meg, hogy egy adott módszernek milyen a hatásfoka. Megszakítás mellett 100 nőből egy év alatt 35 esik teherbe.

És ezt a statisztikát nem egy emberrel csinálták, hanem rengeteggel!

Talán akkor annak jobban kellene hinni, nem gondolod?


Egyszerűen szar a logikád. Oké, hogy te azt alkalmazod, váljék egészségedre, ha mégsem jönne be, nem engem fognak kikaparni.

De tedd meg azt a szívességet, hogy legalább másnak nem ajánlod. Mert bizony a te lelkeden fog száradni, ha vki a tanácsod miatt terhes lesz.

2011. dec. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!