Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek így kell lennie vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek így kell lennie vagy csak én vagyok szerencsés?

Figyelt kérdés
Olvasom itt a sok kérdést, hogy a randin ki mit mondjon, hogy viselkedjen, a randi után mikor írjon..meg hasonlókat és teljesen le vagyok döbbenve mert az én randijaimon semmi ilyesmi nem volt. Találkoztam a lánnyal, SEMMI pénzbe nem került mert általában séta volt, vagy túra (még télen is:D)vagy valami kreatív program, jó néha párszáz forintos csekélység, egyikünk sem agyalt azon, hogy ki írjon előbb és mikor, spontánul rögtön vagy én írtam vagy ő. És ettől nem éreztem kevesebbnek a lányt, hogy úgymond nem kell küzdeni érte mert nem játssza az eszét. Eddig mindegyik nőnél így volt, és nem voltak rib@ncok egyáltalán. Az a kérdés merült fel bennem, hogy amit ezen az oldalon írnak az vajon igaz lehet? Mert nekem teljesen más tapasztalataim vannak. Nem volt játszmázás, görcsölés, semmi. Huszonéves lányokról van szó. És persze hosszútávú kapcsolatok lettek belőle. (Most is van.) Arra lennék kíváncsi ,hogy ez a jellemző vagy az a "játszmázós randi"? Vagy csak erre az oldalra olyan ír akinek eleve gondja van?
2013. jan. 17. 07:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem az utolsó mondatoddal megválaszoltad a kérdésed. Én sem értem mit kell ezen annyit görcsölni.. Na meg felteszik a századik ugyanolyan kérdést. Szerintem ez egy baromi egyszerű dolog. Bár én nem szoktam randizni mostanában mert jelenleg kapcsolatban vagyok.
2013. jan. 17. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egyet értek, olyanok írják ki ezeket a kérdéseket, akiket sorozatos kudarcok érnek, akiknek gondjaik vannak ilyen téren. És sok tini, ami sokszor már fárasztó, mikor feljövök ide, és csak ilyen kérdések vannak.
2013. jan. 17. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem meg ott a lényeg, hogy "Huszonéves lányokról van szó."

16 évesen még én is görcsöltem, hogy "juj nem írok rá, mert az milyen már", de húsz fölött az ember rájön, hogy egyrészt, borzasztó fárasztó taktikázni és értelme sincs, másrészt, a pasik sosem gondolkoznak ilyeneken. Ha kellesz neki, akkor tök mindegy, hogy te írsz előbb, vagy ő, ha meg nem kellesz neki, akkor is tökmindegy. Szerintem :)

Párom pl az első randi végén közölte, hogy ő nem fog játszmázni, nagyon jól érezte magát és szeretne újra látni minél hamarabb :) Szerintem ez így jó, csak lazán, természetesen.

25N

2013. jan. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én pont, hogy fiatalon vettem lazábban az egészet. Volt időm, veszteni valóm nem sok, tetszettem a lánynak (akkor már majd 1 éve, csak korábban én nem vettem észre), bár korábban őt se nagyon vettem észre, nem tudom miért. Aztán végül is teljesen véletlenül futottunk össze a kertváros focipályáján egy augusztusi délelőtt, kosaraztunk, dumáltunk, bandáztunk a haverokkal, majd nap végén megbeszéltük, hogy másnap találkozunk megint a focipályához vezető úton. Nap végére összejöttünk, ennek már több, mint 12 éve (ő 14 én 16 voltam) és lett belőle egy több, mint 5 éves kapcsolat. Ha én nem balf*szkodom el, és nem lett volna az akkori fene nagy büszkeségem, akkor a mai napig együtt lennénk, már lenne szerintem gyerek is, és nem cseszem el az egész életem. 28/F
2013. jan. 17. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!