Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ennek mindig így kell lennie?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek mindig így kell lennie? (elég provokatív eszmecsere)

Figyelt kérdés

Szóval annyiszor látom itt lányok szájából azt, hogy a párom nem törődik velem, nem foglalkozik velem, nem figyel rám stb, stb.

Most valószínű nekem ment el teljesen az eszem, de nem tudtam, hogy a pasik feladata egy párkapcsolatban az állandó törődés a figyelem.

A lányok konkrétan mit adnak a kapcsolatukba azért, hogy érvelhessenek az elhanyagoltság mellett?


Nagyon úgy látom, hogy sok lány úgy tekint a férfi nemre mint bazári majmokra akiknek csak az a feladatuk, hogy folyamatosan szórakoztassák, lekössék, megnevettessék és figyelemmel halmozzák el őket.

Komolyan ez lenne a helyzet? Vagy mindig minden párkapcsolat a pasi miatt megy tönkre mert már nem figyelmes vagy nem humoros ésatöbbi...


Kezdem azt hinni, hogy Al Bundy-nak tényleg igaza van.


http://www.youtube.com/watch?v=4SaMjFfTQq4


2012. dec. 16. 16:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
73%
Mi lesz itt... Hozok popcornt. :Đ
2012. dec. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Patrik24 ***** válasza:
Én nem játszom ezt a szerepet, általában a csajok sokkal aktívabbak az eddigi kapcsolataimban. De olvasva a kérdéseket úgy érzem, hogy én kivétel vagyok.
2012. dec. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
63%

Az a helyzet, hogy ráéreztél arra, hogy a mai nők gyakorlatilag CSAK elvárnak, de nem nyújtanak cserébe semmit. Ezt az önzőséget nevelte beléjük a kor és a média és most ennek isszuk a levét.

A pasi legyen jóképű, sportoljon, legyen okos, kedves, figyelmes, állandóan törődjön vele, legyen jó az ágyban, legyen jó munkahelye, presztízse stb. De ha te csak - a példa kedvéért - rosszallóan nézel a hurkáira, akkor mélységesen felháborodik elmond minden szar-szemét alaknak és otthagy a fenébe. :)

Ez van öregem, az ilyen nőkkel már én is torkig vagyok, akik csak elvárnak de nem nyújtanak semmit cserébe, volt ilyen nőhöz szerencsém (sajnos). Én hordozzam a tenyeremen, ő meg egy puszi, simogatás vagy kedves szót sem. Nem tudom miért alakult ez ki a nőkben, hogy csak azért mert punci nőtt rájuk, nekik mindent szabad és mindent meg kell kapniuk, a másik meg le van sz*rva.

2012. dec. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
91%

Én a saját példámat tudom leírni: 11 évig mostam rá, főztem rá, rendben tartottam az otthonunkat, neveltem a gyerekét, meghallgattam esténként a munkahelyi problémáit, levágtam a haját és még sorolhatnám...

És ezért azt kaptam "cserébe", hogy egy idő után már rám sem nézett (szó szerint!)

2012. dec. 16. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#4

Köszönöm a válaszod, de te már másik korosztály vagy. A kérdésem vagyis a meglátásom a elsősorban mai 18-25 éves lányokról született.

Az előző korosztálybeli nők még tudták, hogy egy kapcsolathoz 2 ember nem kell. És nem kell egyből az első veszekedés miatt szakítani majd 2 napra rá összejönni egy másik pasival mert ő a tökéletes amíg a volt barátja egy érzéketlen disznó.


Amit elmondtam az mindkét nemre igaz lehet, de úgy vélem manapság mindig mindenért a férfi a hibás. És nálad is a férfi volt a hibás ugye. :D

2012. dec. 16. 17:01
 6/13 A kérdező kommentje:
Csak tudnám hová tűnt a nagy gyk-s férfigyűlölő feminista mozgalom akik mindig minden félrelépéses kérdésnél ahol a pasi megcsalta a párját 0-ra szavaznak csak mert férfi vagyok.
2012. dec. 16. 17:04
 7/13 anonim ***** válasza:
Már bocs, de a megcsalás nem megoldás, a fent vázolt problémádra sem. Az azt jelenti, hogy már nem szeretitek egymást, akkor meg szét kell válni, és mindenki szabadon mehet a maga útjára, kalapkabát.
2012. dec. 16. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 ASOT ***** válasza:

Ááá még egy "Egy rém rendes család" kedvelő :)

1-ik kedvencem:)


egy vicces...de talán igaz kép...:)

[link]

2012. dec. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

mai 25 éves nő vagyok. egy kapcsolatban a maximumot adom. főzök, mosok, takarítok és az ágyban is odateszem magam. igazi 100% nő vagyok. ez tudom nyújtani.

ha ezért akkora áldozat, hogy elmenjünk valahova kikapcsolódni, akkor...

2012. dec. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Félreértettél a megcsalást egy példának hoztam fel. Barátnőm sincs így nincs kit megcsalnom, de ha azt mondom egy olyan kérdésnél, hogy a én soha nem csalnék meg senkit akkor is 0%, de ha azt mondom a megcsalás helyes akkor is 0% a válaszom. És csak akkor lehet jó arányt elérni, ha lány vagy és gyűlölködő hangnemben beszélsz mekkora disznók a pasik.
2012. dec. 16. 17:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!