Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez milyen helyzet már, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez milyen helyzet már, vagy én vagyok túl óvodás?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok,meg ismerkedtem egy 30 éves pasival,akivel az első alkalommal már le feküdtem,jo volt vele eltűnt 1 hétre. utána megint arra jöttünk össze,de az a baj,hogy én meg szerelmes lettem belé,annyira jol éreztem vele magam,én irok neki mindennap sms-t meg irok neki facebookon,de nem reagál,ő engem nem keres nem hiv,csak mindig 1 2 hét után ha rá jön,de én nem csak sexet akarok,futok egy fiu után ez milyen már?? csak én keressem őt,ő engem NEM és az sms-eimre sem reagál,semmire tegnap este is irtam neki egy tök szép levelet,erre nem is irt,de láttam hogy meg nézte..:( elég szomorú..:( szerintetek?? mit kéne tennem? Ő tényleg nem keress engem.. ő nem is érez irántam semmit...???
2013. jan. 17. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem kiábrándítani akarlak, de szerintem nem érez semmit. Ha érezne, legalább a leveleidre válaszolna. Ahogy mondtad, ha rájön a... akkor. Mivel már első alkalommal lefeküdtetek, úgy gondolja, hogy ezt meg is teheti. Sajnos, ez így van. Ha ez neked jó így, törődj bele, hogy csak szex, ha viszont nem, akkor zárd le magadban. Ebből soha nem lesz egészséges párkapcsolat. És ez még nem szerelem, nyugi, hidd el, ha keresne, nem is izgatna igazán. Tudom, mert már én is voltam hasonló helyzetben. Fel a fejjel! :)
2013. jan. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Szerintem nem érdemel meg téged. Jobb lenne, ha kiszállnál ebből a "szex-kapcsolatból", mivel úgy tűnik, ő tényleg csak "azt" akarja.. Lehet, hogy kapcsolatban él, ahol nem éppen úgy működik a dolog, és míg te mindig visszaengeded, így keresni is fog. De nem akar semmi komolyabbat. Ez addig fog így menni, míg te engedsz neki. Ne pazarold miatta a legszebb éveidet!
2013. jan. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Na ezért nem kéne rögtön ágybabújni. Szexet akar és meg is kapja tőled mindenféle elköteleződés nélkül. Akkor miért is akarna többet?

Talán ha nem tetted volna egyből szét a lábad akkor próbálkozott volna tovább, közben megismert volna és talán meg is szeret. De így..... Magadra vess

2013. jan. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már rég elrontottad sajnos. eleve rohanni igy nem szabad egy pasi után. Elég éretlen a viselkedésed. Sajnos egyértelmű a helyzet csak arra kellesz neki. Lépj tovább és keress olyat aki nem csak szexet akar tőled. Tisztázd előre ki mire vágyik. Ja és ne feküdj el senkivel elsö randin, kevés az az egyéjszakás amiből kapcsolat lesz.
2013. jan. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát nem vagytok összeillők az tény!

Max a puncid és az ő farka illik össze azon kivül semmi.

2013. jan. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
ez kemény helyzet, szerintem nem vagy óvodás. De azért nem bombázd sms-ekkel, szerintem mindennap, ha ilyen passzív. :)
2013. jan. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Micsoda irigylésremélto pasi.Minden befektetés (anyagi, érzelmi) nélkül csak füttyent egyet és az addig le-art csinos (tényleg, csinos vagy, vagy egy bányarém?) csaj már rakja is szét a lábát.
2013. jan. 17. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ilyen ez a profi liga :DD
2013. jan. 17. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Lifeishard ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Ez egy jellegzetes helyzet. Te keresel egy olyan férfit, aki lesz@r, üldözöd, mert "szereted". Tudod, az agyad szereti, ha a gondolataid és a viselkedésed, cselekedeteid harmóniában állnak egymással. Namármost. Egy olyan pasi után futni, aki magasról tesz rád, teljesen ésszerűtlen, Te mégis ezt csinálod. Ez "fail" az agyad számára, tehát, hogy megszűnjön a diszharmónia, azt generálja az agyad - a tudatalattid -, hogy Te bizony szerelmes vagy. Különösen azért generálja, mert ugye azonnal lefeküdtél vele, ami - nem bántásként írom, de - a könnyűvérűség egyik "markere". Senki nem akar könnyűvérű lenni - legalábbis "tudatosan" nem -, ezért hát az agyad arra serkent, hogy keresd őt, hiszen azért feküdtél le vele, mert "volt benne valami", meg szerelmes vagy... Ezt a jelenséget hívják kognitív disszonanciának. Sokaknak ez csak egy pszichológiai halandzsa, "okoskodás" meg hülyeség, de ettől függetlenül még létezik és bizony felelős az ilyen dolgokért. :)

A másik lehetőség pedig, hogy a csajok szeretik a kihívásokat, és megszerezni maguknak egy ilyen férfit bizony kihívás. Sokszor későn döbbennek rá, hogy mégsem akkora eredmény, ha megszerzik...

Kérdező! Szerintem nem érez irántad semmit. Valószínűnek tartom, hogy Te sem vagy szerelmes. Foglalkozz az életeddel, ismerkedj, és hamar el fogod felejteni.

27/F

2013. jan. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Hunter92 ***** válasza:
100%
Lifeishard válasza hibátlan. Ez a visszafelé racionalizálás, a női agy hajlamos rá. Megtettél valamit (lefeküdtél vele) és a tudatalattid utólag keresi rá az okot (szerelem). Nem vagy belé szerelmes, csak az agyad keres egy indokot arra, hogy már első alkalommal lefeküdtél vele. Ha meg is kapnád, valószínűleg hamar ráébrednél, hogy nem erre a férfia van szükséged. Próbáld meg lezárni magadban! És legközelebb igyekezz magadon hagyni a bugyid! Én sem tudtam soha komolyan venni egy olyan nőt sem, akit már első alkalommal megkaptam. Értéke annak van, amiért meg kell küzdeni. Ne legyél értéktelen!
2013. jan. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!