Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy srác, de elég...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác, de elég kínos a helyzet?! (16/L)

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 18:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben?
2013. jan. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
... LA!
2013. jan. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Minden lánynak tetszik egy srác.
2013. jan. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem több, ezt hozzáteszem.
2013. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
hát oszt míír?
2013. jan. 14. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Ez mekkora :D 10/10 pont kedves kérdező... mondd hány apádtú' van ennyi eszed???? :D Vagy nincs is? o.O Most mi van?
2013. jan. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
uuuu, basszus bocs, lemaradt a kifejtes. szoval az van hogy ez a srac az osztalytarsam, raadasul az osztallyfonok fia. tok aranyos, jol el lehet vele beszelgetni, de sajnos csak 1-2 kozos temank van. nem tudom hogy jott, hogy megtetszett, de mar belattam hogy igenis tetszik, szeretnel tobbet tole. mit csinaljak hogyy eszrevegyen? o nem az a csajozos, en sem vagyok az a pasizos fajta. (bocs, telon vagyok:
2013. jan. 14. 18:21
 8/9 anonim ***** válasza:
szeretnél jobb jegyet a tanított tantárgyból... igaz? Te kis huncut :D amúgy ismerkedj, ebben nem tudunk segíteni. -.-'
2013. jan. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
Nekem lassan 2 éve az egyik tanár fia a barátom. Mellesleg matekból, informatikából és filozófiából tanít. És egyébként még ő szúrt ki magának 9.-ben. (Elég érdekes, de a kék szemeim tűntek fel neki) Nincs ezzel semmi gond, ha nem kivételeznek veled. Nekem egyszer anya fogadóra csak azért ment be, hogy közölje vele nehogy kivételezni merjen velem :) Iskolában Tanár - Diák viszony, otthon kicsit szabadabb de ugyanúgy megmarad a tisztelet és normális viselkedés :)
2013. jan. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!