Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan mondjam el neki? Totál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki? Totál beleszerettem.

Figyelt kérdés

y Van egy Lány,akivel már ott tartunk,hogy "barátság extrákkal" van köztünk.

Nagyon összeillünk(mások szerint is),mindent megbeszélünk egymással.Nagyon megbízik bennem.

És egyre közekebb kerülünk egymáshoz...én már nagyon szeretem.

Mit tegyek?A legjobb barátnőjéhez hozzá van nőve,ha azt mondom,négyszemközt akarok beszélni suli után vele,a barátnője 3 méterre tőlünk nézi a gyepet,és "nem hall semmit".Zavar!!!

Mindenki csesztet minket,hogy miért nem járunk,persze mi tagadunk.

Szerintetek?

16/F


2013. jan. 17. 12:28
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor szexeltek, akkor is ott van a barátnője? Gondolom azért nem... na, akkor kettesben vagytok, talán a dugás helyett beszéld meg vele a témát.
2013. jan. 17. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy melyikőtök szülei engedik meg, hogy náluk dugjatok taknyos létetekre? Vagy elintézitek a suli slozijában?
2013. jan. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nincs szex!!!Azt értem ezalatt,hogy már túlságosan közel vagyunk egymáshoz,és bármit meg tudunk beszélni-és meg is beszéljük.

Ez már nem barátság,annyira közvetlen kezeljük egymást.

2013. jan. 17. 13:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Akkor nem vagy tisztában azzal a fogalommal, hogy "barátság extrákkal"!

Nem tudom elhinni, hogy nem lehet azt a barátnőt leépíteni pár perc erejéig! Küldj egy üzenetet a csajnak, hogy csak vele szeretnél beszélni, szökjön meg a barátnőjétől legalább pár percre, nem hiszem, hogy sülve-főve együtt vannak. Olyan nem létezik, hogy valakivel nem lehet pár szót váltani, ha nem akarunk! Keresd a lehetőséget! Vagy mégis miben reménykedsz, hogyha összejöttök, akkor is majd mindig hármasban lesztek? Ezek szerint...

2013. jan. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudsz vele beszélni, mert mindig ott a barátnője, de mindent megbeszéltek egymással. Paradoxon?
2013. jan. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!