Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Hogy mondjam el az padtársamna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy mondjam el az padtársamnak, hogy beleszerettem?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Már hetek óta gyötör a dilemma, hogy elmondjam vagy ne...

Mivel a padtársam, szoktunk beszélgetni, bár nem sokat, de mindig kedves velem, és szokott mosolyogni rám, ha összeakad a tekintetünk.

Úgy tudom, neki még nem volt komoly kapcsolata,mivel kicsit félénk, és rajtam kívűl szerintem senki sem szerelmes belé.... 17 évesek vagyunk.

Nem tudom, hogy bejövök neki, bár a jelek szerint igen, de akkor se vagyunk országos-cimborák, és ez így rossz... értitek ugye :( még Fb-n se beszéltünk soha...:S

Általában szépnek titulálnak, és kedvesnek, de igazából engem csak az érdekelne nagyon, hogy ő mit gondol rólam...

A barátnőim azt mondják, hogy ne mondjam el neki, mert "ciki", ha egy lány kezdeményez... Szerintetek? :O

Nagyon kellene most pár jó tanács!


17/L



2012. dec. 8. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
éreztesd vele, hátha lépni fog..
2012. dec. 8. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ne mond el neki, mert félő, hogy letámadásnak veheti, főleg ha félénk és akkor tehet olyat amit később ő is megbán. Valahogy meg kell próbálnod szépen lassan közelebb kerülni hozzá. Éreztetni vele, hogy neki fontos vagy. Lényegébe túl kéne lépnetek a padtárs dolgon és beszélgetni, barátokká válni.
2012. dec. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha nem próbálod meg nem tudod mi lett volna. - Szokták mondani. Csak ezzel az a baj, nehogy úgy járj mint én. Megpróbáltam VOLNA egy lánnyal, nemet mondott, minden alapvető kapcsolatunk megszakadt, még köszönni sem hajlandó. Hát ok.


Szóval inkább mivel neked tetszik, próbáld éreztetni vagy rávezetni vagy elcsábítani az illetőt! ;) Ha nem megy, neked kell lépni.

2012. dec. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Szia!

Figyelj!:) Egyszer élünk, szóval sok veszítenivalód nincs, csak akkor ha a srác hogy is mondjam... "túl gyerekes" szóval minden haverjának elmondja és esetleg kiröhögnek téged...

Nekem is ez van egy fiú osztálytársammal:S jófej, vicces, tud aranyos is lenni, de igen csak gyerekes még:)

Szerintem mindenképp lassan haladj előre...szóval ne mondd a szemébe rögtön hogy nagyon tetszel neki. ÉN ezt kicsit letámadásnak venném, lányként..:)

Én is próbálom vele lassan, fokozatosan tudni a dolgokat.:)

2012. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Tényleg nem kéne letámadni!

Te vagy a lány ő lépjen még ha félénk akkor is!

Ne félj ha ő bisztosnak fogja érezni hogy megy a dolog akk kezdeményezni fog.

Én nekem is szoktak hasonló gondjaim lenni nem az a baj h nen tetszik a lány vagy hogy van e eséjem nála hanem az hogy ő komojan gondoja vagy csak szórakozik velem/félreértettem a dolgot.

2012. dec. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 igyekszemjotirni válasza:
49%
Az egyik szünetben hivd el valamilyen kies helyre és ott szippantsd le ez biztos tetszene neki!!!!!$!!!!!!
2012. dec. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
B@SZD MEG! xD De végső soron igazad van... :/ :D
2012. dec. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!