Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek most ez mi? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek most ez mi? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyunk együtt barátnőmmel, de mostanában néha van olyan érzésem, hogy együtt lennék másvalakivel is. Érdekel a többi nő is, de barátnőmet is szeretem. Nem tudom mit kéne tennem. Remélem majd elmúlik.

2013. jan. 17. 12:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Veled reménykedünk.
2013. jan. 17. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2013. jan. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy elmúlna :) Nem éltél még, be kéne vallani magadnak.
2013. jan. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
22
2013. jan. 17. 13:26
 5/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam erre én is, és van benne vmennyi ráció, de akkor is szeretem :)
2013. jan. 17. 13:26
 6/9 anonim ***** válasza:
persze hogy szereted, de attól még most van itt az ideje annak, hogy kipróbálj sok mindent, csajozz sokat, mert ha 10 év múlva újra előjön ez az érzés, az már sokkal nagyobb baj lesz, mert akkorra nagyobb eséllyel leszel benne egy komolyabb kapcsolatban, ahonnan már nehezebb lépni.
2013. jan. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szeretni szeretheted, de lehet, hogy kicsit ráuntál. :/
2013. jan. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ajj fogalmam sincs mit tegyek, nem akarom megbántani, úgyhogy egyelőre nem is mondok neki semmit, várok még egy darabig, köszönöm a válaszokat :)
2013. jan. 17. 14:12
 9/9 anonim ***** válasza:

"Az igazi szabadság nem azt jelenti, hogy bármit megtehetsz, hanem hogy bármivel szemben képes vagy kiállni a döntésed mellett."


Hozz döntést (már hoztál, de hozd meg újra), és állj ki mellette.


Akarj ennyire szabad lenni, ilyen egyszerű. :)

2013. jan. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!