Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a szerelmem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a szerelmem elkezd komolyan érdeklődni a gyerekkori barátnőm iránt?! 25/L

Figyelt kérdés
Adott egy srác, akit már több, mint 7 éve ismerek. Az utóbbi egy évben ez a kapcsolat kezdett komolyabb mederbe sodródni, folyamatosan randiztunk, hol kettesben, hol egy másik baráti párral. 1 éven át csak az udvarlás ment, lefeküdni is csak 8-9 hónap után feküdtünk le egymással. Ezalatt az idő alatt természetesen gyerekkori barátnőmet is bemutattam neki. A randizgatások elején megbeszéltük, hogy nem lesz ebből EGYELŐRE komolyabb kapcsolat, megmaradunk a randizgatós ismerkedős szinten, mert az előző két kapcsolata padlóra küldte és még nem tud bízni. Természetesen ezt tiszteletben tartottam. Az utóbbi pár hónapban viszont "felszívódott", találkozásaink leredukálódtak havi 1-2 alkalomra, ez fájt nekem, mert én időközben belé szerettem. Hosszú hallgatás után megkeresett azzal az indokkal, hogy tetszik neki a barátnőm, aki 20 éve mellettem van jóban-rosszban.. Rossz szájízzel gondolok most mindkettejükre, nem tudom, mi tévő legyek.
2013. jan. 2. 00:50
 1/9 A kérdező kommentje:
Ami még pluszba fájó az az, hogy mikor elkezdett barátnőmnek írogatni (bókolt, tudtára adta, hogy komolyan érdeklő őt), barátnőm nem azt reagálta rá, hogy neki egy férfi sem ér annyit, hogy a barátnője szenvedjen emiatt, vagy megszakadjon a több, mint 20 éves barátság, hanem csak szimplán "meglepődött". Emellett sokat sms-ezik, a telefonját pedig dugdossa, ami elég gyanús..
2013. jan. 2. 00:54
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne sajnáld a fiút, hagyd a fenébe! Nehogy fuss utána! Ne csinálj semmit, légy közömbös! Ha a barátnőd igazi barátnő, nem fog majd rámászni a fiúra! Ha meg igen, akkor ásó, kapa, nagy harang...
2013. jan. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szaaaaarj a fejükre... Keress új barátnőt, új pasit, pasizz be rendesen! Az emberek megbántanak, sajnos ez van...
2013. jan. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
létrának használt.csak a bnőd érdekli sztem.,bár lehet h. nem mert akkor nem lett volna eddig veled.bnőddel most h. vannak járnak/nem?hány évesek vagytok?
2013. jan. 2. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.. Dehogy futok utána! Igazából a pasizással soha nem volt gondom, bárhová megyek, utánam néznek, eléggé figyelemfelkeltő jelenség vagyok (,ami néha hátrány is). Én pörgősebb, vadabb vagyok, barátnőm pedig egy letisztult, természetes, egyszerűbb karakter. Valószínűleg én már sok voltam egy viszonylag nyugodtabb életvitelű férfinak..


Nincsenek együtt, LEVELEZGETNEK. Bár szerintem ez elég abszurd, mivel, ha tényleg el akarná utasítani miattam, akkor már az elején a tudtára adhatta volna mellébeszélés nélkül. Lehet én várok el túl sokat.. Mindenesetre, ha számítok neki, plusz az elmúlt 20 év is, akkor egyértelműnek kell lennie, mi a dolga.


A srác 26, barátnőm szintén 25, akárcsak én..

2013. jan. 2. 01:01
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogyan tudhatnám meg, hogy van e köztük valami, vagy, hogy barátnőm mit érez. Úgy érzem nem őszinte hozzám, de lehet csak paranoia...
2013. jan. 2. 01:02
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerencséd, hogy a pasizással nincs bajod. Akkor keríts magadnak egy rendes hapit! :) Nehogy már Te legyél a féltékeny! Éld a életed, legyél boldog, menj el bulizni, a barátnődet mellőzd...
2013. jan. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Egy 20 éves barátságot nem olyan könnyű mellőzni.. Ha tényleg kitartasz valaki mellett jóban-rosszban hosszú évek óta. Ha tévedek és nincs alapja a féltékenységemnek, akkor bebukok a saját hülyeségem miatt egy olyan barátot, aki gyerekkorom óta mellettem van..?!


A pasizás pedig nem feltétlen gyógyír, pláne, hogy alapvetően nem vagyok szerelmes típus, kevés férfi fog meg komolyabban..

2013. jan. 2. 01:13
 9/9 anonim ***** válasza:

Megértem a barátságot is, és az ismerkedést is a fiúkkal.


Hidd el, alaptalanul nem lehet csak úgy bebukni 20 év barátságot! Ha esetleg jogosan mellőzöd majd a lányt, akkor nincs ugye baj, hadd menjen.... ha pedig nincs rá okod, de mégis ezt teszed, akkor biztos, hogy nem hagyja annyiban a dolgot, keresni fog, megmagyarázza, hogy nem volt semmi, stb.! De aki így levelezget a "pasiddal", az nem hiszem, hogy nem akar semmit, ne légy buta! Vagy állj oda elé, mikor gépközelben van, és kérdezd meg tőle, nyugodtan: "Megnézhetem az eddigi levelezéseteket?" Ha azt mondja, hogy nem, akkor arra az legyen a válaszod, hogy viszlát. Mert mi az, amit titkolna?!?!?! Ha pedig megnézheted, akkor majd Te eldöntöd, hogy van-e ok az aggodalomra.

2013. jan. 2. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!