Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális ha néha kicsit közömbösen tekintek a barátnőmet?

Figyelt kérdés

Mások is hullámokban szerelmesek csak a párjukba,vagy velem van a gond? Szeretem, de nem látom körülötte mindig a rózsaszin ködöt és mivel csak 2 hónapja vagyunk együtt aggódom. Normális ez?

20F



#aggodalom #hullámzó szerelem
2013. jan. 17. 16:51
 1/3 Nadenden ***** válasza:
Ezt csak te érezheted. A rózsaszìnködös pillanatok mikor vannak? Amikor együtt vagytok? Vagy össze vissza?
2013. jan. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az első hónapokban folyamatosan létezik ez a rózsaszín köd, majd szépen lassan lepereg... Én mindig szerelmes vagyok, még ha összeveszünk is. Csak akkor a harag van előnyben :D Szóval gőzöm nincs miért érzel így, de ha jó vele, akkor maradj még, és ha később sem lesz más, akkor hagyd.
2013. jan. 17. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nálam is volt már így. Egyszer nagyon fenn, egyszer közönbös. Érdekes egy érzés.
2013. jan. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!