Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Felismertem, h társfüggő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felismertem, h társfüggő vagyok, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

eddig minden kapcsolatomba túl sok energiát öltem, ragaszkodtam, tapadtam. Ezzel mindent elrontottam. A mostani barátommal 4 hónapja vagyunk együtt, szeretjük egymást, de lassan tönkre teszek mindent, mert állandó visszaigazolást akarok h szeret, és megfojtom. Kérlek adjatok tippeket h lehet végérvényesen és effektíven leszokni erről?

21L


2013. jan. 17. 20:03
 1/5 anonim ***** válasza:

az a baj hogy a fiú nem elégíti ki azt az igényedet amiből egyértelműen megérted hogy szeret. ezt viszont neked kellene tudnod mi az a dolog amiből egyértelműen tudod és érted hogy ő szeret. ezek általában:

- elismerő szavak (amikor megdicsér hogy szép vagy, valamiben szuper vagy stb)

-minőségi idő (amikor együtt töltötök időt, mozi, séta stb)

-ajándékozás (amikor meglep valamivel)

-testi érintés ( ölelés, csókok, szex stb)

-szívességek (amikor megtesz valamit érted, elmosogat helyetted, vagy elmegy a boltba stb stb)


szerinted te melyiket igényled jobban ezek közül, és azt a párod megteszi e neked? véleményem szerint az elismerő szavakra lehet szükséged, de ez nem 100% ténymegállapítás a részemről, ugyanis nem látok bele a kapcsolatotokba.

2013. jan. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nem kell leszoknod erről, olyan pasi kell aki bírja ezt/szintén ilyen :)
2013. jan. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ezt tényleg a pasi váltja ki.

én is kapcs.függő vagyok, de érdekes, volt egy srác, akinél minden porcikámmal láttam, hogy szeret és nem tapadtam, semmi, sőt ő volt aki tapad :)de egy másik mellett meg rengeteget szenvedtem.

2013. jan. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előzőekkel, olyan pasit kéne találnod, aki szintén ilyen, vagy legalábbis el tudja ezt viselni, kezelni tudja. Az eddigi pasijaimat én is megfolytottam, állandóan szükségem van a megerősítésre, hogy halljam és érezzem, hogy szeret. A mostani párom ugyanilyen, néha csüngünk egymáson, mint két kis majom, de így boldogok vagyunk, a többi meg nem számít.
2013. jan. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
így is sokat vagyunk együtt és nem panaszkodik rá. De mindig elvárok valamit, h épp h szeressen és ő meg ehhez nem tud igazodni, amit mondjuk nem is érzek jogosnak h elvárok tőle ilyeneket. A maga módján igenis kimutatja h szeret és bármikor számíthatok rá. csak fel kéne hagynom ezzel az állandó csesztetéssel...
2013. jan. 17. 23:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!