Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valakinek volt már török...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek volt már török származású barátja? Tényleg hülyék? Milyenek a szerelem és a szex terén?

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Egyik ismerősömnek, több is. Mindegyik ugyanolyan volt. Kisajátították, folyton kérdezgették, mit csinál, nem beszélgethetett más pasikkal, megmondták neki, mit nem vehet fel, nem vehetett fel kivágottabb ruhát, nyakig be kellett gombolkoznia, ha egy pasi csak ránézett, ezek majdnem agyonverték a pasit, meg ilyenek. Ja, és mindegyik kivétel nélkül normális indok nélkül hagyta el pár hónap után. Szerintem a török pasik az egyik legrosszabb fajta. Legalábbis eddigi tapasztalataim alapján.
2013. jan. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Oké, első hogy ezt írod ne felejtsük már el, hogy nem mindenki ugyan olyan. Magyar pasi is elhagyhatja indok nélkül.

Neveltetéstől függ. Bár én nem nagyon állnék össze egy törökkel..tudom, hogy egzotikus nekünk magyar lányoknak, hogy jujj török, arab, kínai, de nem biztos hogy jó választás is egyben.

Szerelem terén szerintem, annyira nem mutatják ki érzelmeiket. Láttam egy filmet(arab), hogy a nővel úgy bánt mint egy kishercegnővel, tenyerén hordozta, amikor meg hozzáment feleségül akkor rávette a nőt, hogy elmenyjen vele az országába a szüleihez és nem engedte haza. A nőnek a házból sem lehetett kilépni, a pasi erőszakos lett és rakta az agyát a családja előtt. Szóval ha összeházasodnál egy törökkel, akkor lehet rosszul végződne, mert a családja előtt még sem bánhat veled hercegnő módra. De neked kell megismerni a családját, mert vannak normálisak is, akik nem ilyen elmebetegek. Szex terén szerintem meg ugyan olyanok.

2013. jan. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem azt mondtam, hogy mindenki ugyanolyan. AZOK közül mindegyik ugyanolyan volt. De ezt le is írtam, csak értelmezni nem sikerült ezek szerint.
2013. jan. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 harcosangyal ***** válasza:
Miért kell általánosítani?! ... Ismerd meg és megtudod.
2013. jan. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem török a barátom. Mindenben tökéletes ;) Egyáltalán nem "hülye".... a legtökéletesebb ember akivel valaha találkoztam.
2013. ápr. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!