Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek működhet a kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek működhet a kapcsolat két ennyire ellentétes gondolkodású ember között?

Figyelt kérdés
A nő számára természetes, hogy jó pár palival volt élete során, mert hát élni kell ugye, a férfi ennél jóval visszafogottabb ilyen téren, a nő állandóan a középpontban akar lenni és társaságba vágyni, a férfi otthonülősebb típus, a nő elég hirtelen, a férfi nyugodt típus. Amíg rózsaszín köd volt, egyiket se zavarták ezek a dolgok, de szép lassan próbálja mindkettő a maga képére formálni a másikat. Ugyanakkor a kompromisszum kötés is működik valamennyire azért.
2013. jan. 18. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:

Az ilyen kapcsolatok eleinte működnek. Próbálnak komprumisszumot kötni, megértik a másikat. De előbb utóbb mindkét fél úgy fogja érezni, hogy a másik megakarja változtatni, olyanra akarja formálni mint ő. Még akkor is ha ez nem így van. Velem ugyan ez most a helyzet. Én visszahúzódó vagyok, a barátom meg szereti a nagy társaságot. Már sokszor mondta hogy legyek velük, nem zavarnék senkit. De hát barátkozik a halál azzal a sok nagyképű libával, (meg a pasijaikkal) akit ő a haverjainak nevez. Igazából elég rosz így a helyzet, mert kb egész nap arra megy el az energiám, hogy utálom őket, és nem bírok megbarátkozni a helyzettel.

Persze az sem mindegy hogy hány évesekről van szó. pl 30 felett már jobban megpróbálnak összecsiszolódni az emberek, és nem vesznek össze minden gyerekes hülyeségen. De pl kamasz korba kizárt hogy egy ilyen kapcsolat sokáig működjön.

2013. jan. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

EZ nem is gondolkozás hanem temperamentum. A gondolkozás beli különbség az, hog az egyik baloldali a másik meg jobbos például.

A temperamentumot sokféleképp ki lehet élni.

Ha a pár otthonülősebb fele nem féltékeny típus, a másik meg megbízható, akkor akár jó is lehet. Különösen ha együtt is élnek, jó az ha be lehet számolni a másiknak arról hogy mi volt, hogy volt.

Nem jó az, ha egy pár olyan mintha össze lennének nőve, a wcre is eggyütt mennek.

2013. jan. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Ez így van.

De a nő szeret flörtölgetni, kacérkodni, viszont tényleg a wc-re is együtt menne a férfival.

2013. jan. 18. 13:57
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem most lett volna lehetőségem belekezdeni egy ilyen kapcsolatba, nagyon hasonló felállás (én vagyok a nő), de inkább bele sem kezdtem, mert hosszú távon ez bizony problémákat szül.

De ha már benne vagytok, akkor próbáljátok meg kezelni, én azt mondom...

2013. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!