Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ellentétes nézeteket túlélhet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellentétes nézeteket túlélhet egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Én a párkapcsolatban elég konzervatív vagyok, a barátom szerint viszont a szex és a szerelem két különböző dolog, és ha úgy fekszik le mással, hogy közben engem szeret, az nem is igazán megcsalás,csak "játék"(bár tudtommal még nem tette meg)
2008. jún. 27. 18:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ha 2 ember szerelmes egymásba, akkor ott fel sem merül a megcsalás. Nem is értem, hogy ha ő szerelmes beléd, akkor miért téma kettőtök között az, hogy ki miként értelmezi a megcsalást. Nekem ha barátom erről kezdene el beszélni az már elég gyanús lenne...
2008. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Elég fura meglátás. Ha nekem a párom ilyet mondana, hogy engem szeret, de azért lefekszik mással, biztos, hogy utoljára látna.

Azért sokmindent el lehet viselni és meg lehet bocsájtani, még egy félrelépés akár túl is "élhető", de hogy így szemtől szembe bejelenti!?

Ez az a dolog, amit már egy kapcsolat nem hiszem, hogy túlél. Őneki ez nagyon kényelmes, hisz te is ott vagy neki mindig, de eközben meg te borzasztóan érezheted magadat, hogy az, akit szeretsz, igazából most mást ölel.

Azt ajánlom, hogy vagy nagyon alaposan beszéljétek át ezt a dolgot, vagy gondolkozz el rajta, hogy érdemes-e ilyen emberre építeni.

2008. jún. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő így gondolja, te pedig nem, akkor semmiképpen sem fog működni. Ezzel szerintem el is szólta magát, a véleménye nem hiszem, hogy meg fog változni, legfeljebb nem lesz veled őszinte. Az meg senkinek sem jó...
2008. jún. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mondd meg neki, hogy ezt te nem így értelmezed, és nem is így fogod kezelni. Barátságosan - de határozottan.

Utána megbeszélhetitek, hogy ez neki elfogadható-e?

2008. jún. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ, az első válaszadónak mondanám, a téma azért merült fel, mert én szeretem tisztázni az ilyesmit,mielőtt meglepődnék.
2008. jún. 27. 18:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a nézetek eltérőek attól még működhet egy kapcsolat, mondjuk ki szimpatizál a melegekkel ki nem, de ha ő legálisnak tartja a megcsalást, akkor nem hiszem hogy ez működhet, pláne ha te egyáltalán nem így vélekedsz.
2008. jún. 27. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nézetek lehetnek zenei vagy öltözködési..de ilyen dolgokban nem árt egyet érteni, ha komoly kapcsolatra vágysz akkor nem egy ilyen ember illik hozzád..ha tényleg így gondolkodik:(
2008. jún. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!