Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Srácok, veletek volt már úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, veletek volt már úgy hogy buliból haza vittetek egy lányt. Akit előtte nem ismertetek? Utána kerestétek még. Ha igen miért, ha nem miért? Milyen élmény volt?

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Volt , laza xaxó volt a kocsiban aztán gó vissza bulizni , mindenki ment máshoz! :D
2013. jan. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt,hogy a buliban találkoztam vele,és hazakísértem.

Baráttok lettünk.Max alakulhat valami.

De ez ilyen házibuli volt ismerősökkel,és nem disco

2013. jan. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én azokra gondoltam akik egyből eggyütt aludtak...:)

Köszi!

2013. jan. 18. 19:19
 4/5 anonim ***** válasza:
ő keresett engem,aztán kapcsolat fedőnéven még ba-sztunk párszor..semmit jót ne várj xd
2013. jan. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
haveromnál aludtam alapból és ő már kiment előbb buliból. egyszer csak hívott, hogy ő menne szívesen haza. én is kimentem parkolóban meg is találtam 2 csajjal volt (testvérpár) hazavittek minket-kertvárosi rész- bejöttek h isznak egyet és akkor haverom már elvolt a nővérrel nekem marad a húg gyorsan meggyőztem a maradásra, gyors zuhany, befeküdt mellém és meg is történt aminek kellett. másnap megkerestem Fb-n beszéltünk majd köv. héten találkoztunk séta,csók ilyenek de nem lett semmi komoly belőle. 21F
2013. jan. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!