Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Ha a barátnőtöktől több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha a barátnőtöktől több hétig távol lennéttek, és mikor jön haza, kimennétek elé a pályaudvarra?

Figyelt kérdés
2012. dec. 29. 14:12
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
igen
2012. dec. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
ha nem lenne olyan ami fontosabb pl munka, kötelező családi program, orvos stb.
2012. dec. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:

Vasárnap délután, semmi más programja nincs.

De eszébe sem jut kijönni elém :(

2012. dec. 29. 14:16
 4/27 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor rohadjon meg!!!


Ha pénz kellene hozzá akkor azt is összeszedném, de első lennék aki kimenne


f/20

2012. dec. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
ha lenne barátnőm,akkor igen:)
2012. dec. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:

Az nem mindegy, hogy hogyan utaztál el. Én mindig ki szoktam menni a barátnőm elé, de amikor úgy utazott el, hogy csak előző este mondta meg, hogy most 1-2 hétig nem látjuk egymást, akkor nem mentem ki elé.

Hozzáteszem, mindig időben szokott hívni, hogy ha nincs más dolgom, aki ki tudjak menni elé.

2012. dec. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
akkor is kimennék elé, ha minden nap vonattal jönne. a hiba a te barátodban van. nem lehet, hogy nem teljesen okés minden köztetek?
2012. dec. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Hónapokkal ezelőtt tudta, hogy utazom.

Nekem ez olyan rosszul esik. Le sem sz@r.

2012. dec. 29. 14:27
 9/27 anonim ***** válasza:
sz*rd le te is,én a helyedben megkérném egy barátnőm, hogy jöjjön ki elém...vagy rokont...
2012. dec. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Nem fikázni akarom a barátodat, de én kijártam a barátnőm elé sárban hóban hidegben melegben nappal éjszaka ha jött hozzánk pedig a vasútállomás vagy 5km-re van tőlünk. Ez majdnem minden nap, pedig volt hogy hulla fáradt voltam, de érte a világ végére is elmentem volna. Több héti távollét után pedig el se tudtam volna képzelni, hogy ne menjek.
2012. dec. 29. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!