Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miről beszélgessek egy lánnyal?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek egy lánnyal?

Figyelt kérdés

hogyan kezdjek bele,és utána mit mondjak?


légyszi mindent mondjatok,pontosan el mert nehéz a felfogásom :D előre is köszönöm a válaszokat :)?


2013. jan. 18. 20:13
 1/8 ASOT ***** válasza:
96%
Egy öregember régen azt mondta, hogy azzal kivel nem találod meg a hangot s nem érzed mit érezned kéne ,mint a felszabadultság és törtető érzés, akkro a szavak megtalálása alapvetően nehéz, de ha a szavak csak jönnek és jönnek mint Szophoklész írásai, akkor a megfelelő személlyel ülsz szemben.
2013. jan. 18. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Na miről?Inkább miről ne:szex,alkoholizálás,altesti poénok,ex csajok.

Minden másról lehet.

2013. jan. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

ASOT: Az lehetséges, hogy én még nem találkoztam a megfelelő személyel? Ugyanis senkivel nem tudok beszélgetni hosszabb időn át, még a szüleimmel sem :S


17/F

2013. jan. 18. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3-as hát igen,nekem is ez a bajom,erre kérnék válaszokat még.:)
2013. jan. 18. 20:21
 5/8 ASOT ***** válasza:
100%
szülőkkel sem?? testvéred van? vagy haverok? esetleg suliban haverokkal ? vagy sehol sem?
2013. jan. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 ASOT ***** válasza:
90%

Ha valakinek nagyon szűk az érdeklődési köre, suli után vagy munka után hazamegy, és azon kivül hogy eszik semmit sem csinál a neten kívül , akkor nem is tud miről beszélni.


Az ember társasági lény, ha nem megy sehová, senkivel, de még egyedül sem és nem beszélget emberekkel nem találkozik az életben új dolgokkal, még ha azok problémák is akkor agyilag beszűkül, hiába az internet h azon minden van....neeem korántsem ugyanaz.


Meg vannak akik úgy élnek már akár 14 éves koruktól h nem képesek vidámak jó kedélyűek lenni amíg nincs valakijük, és csak keseregnek és irigykednek másokra és addig képtelenek arra, hogy örüljenek a másik örömének ésatöbbi.


De a zsülők is hibásak ugyanakkor, mert a gyereket ki kéne mozdítani még ha így 17 éves akkor is, menni nézelődni kirándulni emberek közé menni, h minél többet lásson és tudjon miről beszélni.


ésatöbbi ésatöbbi ésatöbbi...

2013. jan. 18. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezer köszönet neked, azt hiszem megvan a probléma forrása:)


Az a baj, hogy szüleim nagyon féltenek mindentől, tehát ha egyedül fel akarok menni Pestre, akkor bármit megtennének, hogy nehogy elmenjek.Továbbá miattuk nem voltam még egy buliban sem meg kocsmában meg sehol:/

És ha pl. elmegyek haveromhoz, akkor az van, hogy sötétedésre legyek itthon, nyáron meg 8-ra...

Meg volt egy bál a suliban, ahol én csak ruhatáras voltam és este 11-ig ott kellett maradni, de anyám már hívott, hogy élek-e még meg stb.


Teház nem tudom mit kellene velük kezdeni, mert szerintem ha csak fognám magam és elmennék, akkor utána képesek lennének elvenni a gépemet (notebook) és egy hónapig vissza se adni.

2013. jan. 18. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 ASOT ***** válasza:

Szülőkkel az ilyet nehéz megértetni, hogy a kicsi lányukban vagy kicsi fiújukban dolgoznak a hormonok és el akarnak kezdeni élni és világot látni.


ÉS bizony ez van ahol harcokkal jár.


De a helyedben leülnék anyu meg apuval és elmondanám nekik h neked ez így nem élet, szeretnél élni kimozdulni embereket megismerni mert a net már nem elég, abban nincs már semmi...meg kell probálni beszélni velük.


Ha nem hallgatnak meg akkor írj egy hosszú levelet anyunak majd mikor elmész suliba add a kezébe.

2013. jan. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!