Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miről beszélgessek a lánnyal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek a lánnyal, aki tetszik? Részeletek lenn

Figyelt kérdés
Én, 16, fiú. A lány az osztálytársam, de van alkalom amikor csak 2en vagyunk, senki más. Igazából, nem nagyon találtam/tunk közös témát, habár én próbálgattam dolgokat, de utólga belegondolva, némelyik kérdésre, ha másképp válaszolok az jobb lett volna. Egyébként erősségem a gyors, helyzettől függő komolyságú reakció, szval azzal nem lenne gond de amikor vele beszélek, még is van. Kissé idegesebb vagyok talán, vagy nem tudom. Próbáltam kérdezni suliró(milyen lesz a félévie stb), aztán szereti a focit, kérdeztem arról, meg amíg át sétáltunk egyik megállóból a másikig, addig néha szóltunk pár szót. Igazából arra akarok kilyukadni, hogy miről lehetne még beszélni?, Valami sablon? Nyilván a szituáció fog szülni némi beszélgetést, de többet kellene. Köszi előre is..
2010. jan. 19. 17:26
 1/4 anonim ***** válasza:

"aztán szereti a focit, kérdeztem arról,"


aranyos.



Legegyszerűbb, ha előtte végiggondolod a lehetséges témákat, betárazol néhányat, és ha elakadtok, akkor ebdobod ezeket.


De ha úgy is az osztálytársad, akkor aztán adva van csomó téma, mi történt aznap a suliban, tanárokról, iskolai programokról, kedvenc tantárgyakról, akkor ebből aztán lehet tovább vinni, hogy van-e már terve a jövőre nézve, miért pont az, ha igen, fél-e már előre az érettségitől, mit tudom én, rengeteg dolgot fel lehet hozni.

2010. jan. 19. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ijj, hát ne a fociról beszélj egy csajjal és ne is körömlakkokról. Van ott értelmes téma is. Pl. hobbik, zene, bulizás. Meg persze mondj sok vicceset, az mindig imponál, de nem kell átesni azért a ló túloldalára sem. Csak lazán, ennyi...
2010. jan. 19. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi


A fociról beszélés annyi volt igazából, h. ő Real szurkoló, azt kérdeztem, hogy mit gondol arról, hogy kikaptak. Am, viccelni szoktam, itt annyira egetverő poént nem sikerült mondani, de apróbbakat igen. Hát igen, a személyiségem varázsa:$ Egóról ennyit:D Nem, amúgy köszi tényleg, nagyjából tudom, h. miről kérdezek legközelebb.

2010. jan. 19. 18:15
 4/4 anonim válasza:
Na 8 év múlva történt valami? :D
2018. ápr. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!