Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy működik egy párkapcsolatb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy működik egy párkapcsolatban a szex? Kicsit bővebben. Nem azért tettem fel mert tapasztalatlan lennék.

Figyelt kérdés
Már 30 elmúltam, de még mindig lehet nem vagyok tisztában dolgokkal. Volt párkapcsolatom ,hogy tapasztaljak, eddig működött minden, de ma már odáig jutottam, nem tudom, hogy mi van?! A párom sérelmezi,hogy kevés a szex... hangsúlyozom, Ő nagyon ritkán közelít...2 éve vagyunk együtt.Általában a heti 2 meg van.De van hogy nincs meg. A lényege a kérdésemnek az lenne, hogy ez természetes, hogy 2 év után...na gyere szexeljünk...és elkezdjük... Vagy azért ha minimálisan is, de meg kellene lenni annak a hévnek és tűznek, ami a kapcsolatok elején van kb. az első 3 hónapban, hogy puszilgatás, csókolózás, simogatás és ennek a folyamatnak a hevében jutunk odáig, hogy szex lesz belőle?Mert ez az eddigi kapcsolataimban így működött.De köztünk ez nincs meg napközben és szex alkalmával is csak úgy, hogy:oké szexeljünk, és akkor jön a puszilgatás, csókolózás, de ez persze már nem spontán.Remélem érthető volt...
2013. jan. 18. 22:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Volt már olyan kapcsolatom is, mint most neked, de két éve van olyan, amiben mindennapos a gyengédség (nem szex).
2013. jan. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kiváncsi lennék, min múlik ez ? mert én annak tudom be,hogy nem olyan nagy a szerelem a másik fél részéről...
2013. jan. 18. 23:17
 3/4 anonim ***** válasza:

szia igaz én még csak 18 éves vagyok, de már mi is 2 éve vagyunk eggyütt a párommal, nálunk úgy van, hogy álltatlába ő kezdeményez elkezdi csókolgatni a nyakamat levetkőztet simogat stb...

szinte a teljes nyarat eggyütt töltjük nálunk, náluk,a balatonon, sátorozva vagy igazából tök mind1 csak eggyütt,de nekünk a napi 1 az a minimum, év közbe meg alig várjuk a hétvégét hogy eggyütt legyünk (hétközbe nem megy mert valamikor 6ig a suliba vagyok)

szerintem próbálj meg vele beszélni.

18/L

2013. jan. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A mostani barátnőmet sokkal jobban szeretem, mint a korábbit.
2013. jan. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!