Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Lehet az gond egy párkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet az gond egy párkapcsolatban, ha nyílt lapokkal játszom?

Figyelt kérdés

Ha megmondom a lánynak h mi nem tetszik, ha látom pl hogyha egy csaj csak játszani próbál, vagy pedig ha tisztazok vele mindent.

Régen sosem mondtam meg valakinek ha van valami bajom valakivel, most viszont minden további nélkül megmondom a véleményem, megmondom mi nem tetszik, és mik a játékszabályaim. Szeretek nyílt lapokkal játszani.



2013. jan. 12. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet ez jó is, rossz is. Nem mindegy hogyan tálalod a dolgot.


Lehet, hogy úgy érzed a csaj csak játszik veled, de lehet ezt TE érzed. Ilyenkor pedig elkezded szépen elveszíteni őt.

Ezzel a játékszabályosdival nagyon szélsőséges irányba el lehet menni. Hogy mindig csak követelsz, mindig ítélkezel és mindig semmi sem jó neked.

2013. jan. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1-k van igaza. Ez nálunk addig ment, míg az érzéseimet kezdte kiölni. Ezt ő nem vette észre. Amikor meg én úgy gondoltam, na akkor itt a vége, akkor kezdett észbe kapni.

A tálaláson sok múlik. Ez csak persze tanács, a döntés Nálad van.

2013. jan. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A jó párkapcsolat mindig adok-kapok szituáció, és kölcsönös alkalmazkodás. Ha az elején az ember mindent eltűr, csak ő alkalmazkodik, és nem ad hangot az igényeinek, csak, hogy megfeleljen a másiknak, abból nem lesz hosszú távon boldogság.

De tényleg azon van a hangsúly, hogy hogyan tálalod a dolgokat.

Én sosem nyomtam el az igényeimet, 27 éves koromig nem is lett hosszú távú kapcsolatom. Mondta is anyám mindig, hogy jobban kéne alkalmazkodnom. Sokat gondolkodtam rajta, hogy lehet, hogy valóban bennem van a hiba. De aztán találkoztam a nagy Ő-vel, akivel érdekes módon meg tudtuk beszélni, hogy ki mit szeretne, és össze tudtuk hangolni.

Szóval ne hagyd magad, ha úgy érzed, hogy az érzelmek nem kölcsönösek, de óvatosan a megfogalmazással.

2013. jan. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, nagyon is lehet, saját tapasztalat....A lányokkal szemben nem sokat ér ha nyíltan beszélsz az érzéseidről (kivéve 1-2 kivételesen fontos esetet).


A következő elvhez tartsd magad: amit kapsz, azt add. Ne adj soha többet a lánynak, mint amit ő ad neked. Ha bunkó, akkor legyél te is az. És így tovább.


A megbeszélésnek én nem látom sok értelmét.

2013. jan. 13. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!