Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindig cukkolom a csajokat....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindig cukkolom a csajokat. Gúnyolódom is velük rendesen. Ez nagy probléma? Mert úgy veszem észre egyik csajnak se tetszik, de nem tudok megváltozni sem.

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
akkor lúzerként fogod leélni az életed.. élcelődni én is szoktam, de a bunkóság és a jópofaság között nagy különbség van
2013. jan. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Cukkold csak őket, egyszer csak rácuppannak a monyodra.
2013. jan. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ilyenkor áldom azt a tyúknyi agyam, hogy tudom, hol a határ. Esetemben mindig belemennek, jól kezelik.
2013. jan. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utálni fognak. Szerintem ez probléma.
2013. jan. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, egyszer te is fel fogsz nőni. Idő kérdése. Ja, és intelligenciáé.
2013. jan. 18. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Regisztrátor ***** válasza:
Semmi baj, te homár leszel.
2013. jan. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
18%

Inkább ilyen legyél ,mint a szótlan, visszafogott nulla személyiség, illetve aki meg sem tud szólalni a közegükben.

Egyébként izgatja őket ha kivanbaszva velük, csak utána tudni kell pozitívnak is lenni feléjük, és hamar rádugranak. Bírják ezek,ha szivatva vannak. Jobban mintha nem foglalkoznak egyáltalán velük.Annál minden jobb.

2013. jan. 19. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pedig nem ártana, mert így magad fogsz maradni. Mert a nők 99% a szeretetet, a simogató szerelmet keresik.

Csak a gátlástalan, perverz nő típusoknak mindegy miképp és hogyan közeledsz feléjük.

2014. jan. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ez így nem baj, mert idővel talán megtanulod megtartani a helyes arányt, aztán meg azt, hogy hogy legyél kedves (jó, mindegy, nem tudom mit értek ezalatt, de szóval a felnőttesebb viselekdést).

És én mindig irigyeltem azokat, akik így tudják cukkolni a lányokat. Hidd el, hogy tökre bánt, hogy engem nem kellett "verniük", mert semmit sem jelentettem nekik (meg alig ismertem egyáltalán lányokat). Azt se tudtam, mit kell nekik mondani ehhez - hogy fel is kapják a vizet, de a dolog azért vicces legyen. Sőt, kb. semmit se mondtam, szociálisan tereptárgy voltam.

2014. aug. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!