Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ígértek már lányok nektek ilyet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ígértek már lányok nektek ilyet?

Figyelt kérdés
Barátom 5 hónap után azt mondta, hogy soha nem szeretett senkit, és hogy én leszek a felesége, bármi is lesz kitart mellettem. Azt mondta ilyennel nem szórakozna. De neki sok csaja volt előttem kiélte magát, én vele vesztettem el a szüzességem. Én nagyon szeretem soha nem kellene senki más nekem. Neki viszont félek h hiányozni fog az az élet.
2013. jan. 19. 08:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
5 hónap után tényleg korai még és úgy tűnik te sem vagy biztos a kapcsolatban eléggé
2013. jan. 19. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Semmiféle igéretnek ne dőlj be. A cselekedeteket nézd.


"bármi is lesz kitart mellettem."


mindenki ezt mondja, aztán az igérgetők 0,001 %-a tartja be.


Ezt kalkuláld be.

2013. jan. 19. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

"soha nem szeretett senkit, "


Itt is hibázik valami, ha az ember még egyszer elolvassa a kérdésed.

2013. jan. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
*bocsánat azt mondta hogy soha nem szeretett még senkit ennyire. Nem tudom én sem eldönteni nagyon odafigyel rám, érzem hogy szeret, és mindent meg tesz értem. De valahogy ezt a részét mégsem tudom elhinni
2013. jan. 19. 09:03
 5/13 anonim ***** válasza:

4


Előbb utóbb ugyis kiderül, de nekem az egész nem tűnik igaznak.Én biztos, hogy behúznám a kéziféket..

2013. jan. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
de miben lassítsak???? Én is erre gondoltam. És mondtam neki h akkor mondojon ilyet ha komolyan gondolja. DE megsértődött
2013. jan. 19. 09:10
 7/13 anonim ***** válasza:

6


Sértődjön. Majd a cselekedetei megfogják mutatni, hogy valóban igy érzi, vagy csak szövegelt.

2013. jan. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
igazatok van. de miben változtassak a kapcsolatunkon?Szeretném ha kicsit küzdene értem
2013. jan. 19. 09:20
 9/13 anonim ***** válasza:

Nekem is így kezdte. Éveket húztunk le egymás mellett. Sose vett el, nem lett gyerek és sose csalt meg.


Szóval ki tudja az ígéret mely része fog teljesülni. Nekem már kb. 3 hó után ezt mondta.

2013. jan. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

8


Ha futtatni akarod a gyereket, akkor valami nem kóser nálad.Vagy a történet nem olyan mint amit irsz.

2013. jan. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!